Video poradnik: Men of War – Red Tide #5

nws_211
Witam. W kolejnym odcinku mojego poradnika zajmiemy się moją ulubioną misją, która w dużej mierze polegać będzie na cichym eliminowaniu wrogów i dobrym planowaniu. W tym celu wykorzystamy rewolwery z tłumikiem(!) oraz noże do rzucania. Cierpliwość i eliminowanie przeciwników w odpowiedniej kolejności to klucz do sukcesu,a wszystko to zakończone ucieczką w iście filmowym stylu. Zapraszam!

Informacje o Bruno

Zakochany w grach RPG, z naciskiem na cRPG. Poza grami? Siatkówka i piłka ręczna. Nienawidzę reklam w internecie (a kto lubi). Początkujący let's player. Co mnie tutaj przywiodło? Chęć przestania być tylko konsumentem gier. Chęć pokazania ludziom swojego stylu gry. Od jakiegoś czasu zajmuję się promocją DSP w internetach.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Poradniki i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Video poradnik: Men of War – Red Tide #5

  1. Cline pisze:

    Ogólnie jedyną wadą filmiku jest to, że napisy zasłaniają dużą część ekranu i ciężko się skupić gdybyś dodał czarny pas na dole ok 150px i na tym umieszczał napisy a nad tym dopasowany filmik. Wtedy filmik byłby estetycznie jeszcze lepszy.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>