Konkurs: Gears of War – Judgment

gow-konkurs
Zapraszamy do wzięcia udziału w niecodziennym konkursie organizowanym przez zaprzyjaźniony z nami serwis Playing Daily. Jeżeli jesteście fanami Gearsów, nie boicie się pokazać swojej twarzy i chcecie wesprzeć naszych rodaków z People Can Fly, to w rozszerzeniu tego newsa poznacie więcej szczegółów.

Pod tym adresem znajdziecie stronę konkursową.

ZADANIE KONKURSOWE:
Zacznijmy zatem od zadania konkursowego!
Aby wziąć udział w losowaniu nagrody należy przesłać zdjęcie z oryginalnym pudełkiem Gears of War: Judgment. Wysyłając maila pamiętajcie jednak o podaniu swojego Gamertaga oraz napisaniu, że zgadzacie się na wykorzystanie swojego zdjęcia w opisanym poniżej celu.
Zdjęcia z oryginalnym egzemplarzem Gears of War: Judgment i gamertagiem podsyłajcie na andrzej@playingdaily.pl!
Termin nadsyłania upływa 07.04.2013r!

NAGRODY:

Dzięki wydawnictwu Fabryka Słów mamy możliwość nagrodzenia jednej osoby książką autorstwa scenarzystki Gears of War 3 – Karen Traviss. Wspomniana książka to Gears of War: Pola Aspho!
Książka zostanie rozlosowana pośród osób, które nadeślą do nas swoje zdjęcie z oryginalnym egzemplarzem Gears of War: Judgment wraz z Gamertagiem.
To jednak nie wszystko – jeśli frekwencja dopisze, to zorganizujemy jeszcze kilka gadżetów związanych z Gears of War!

WSPARCIE DLA PEOPLE CAN FLY:
W tej części jest jednak pies pogrzebany! Jeśli uda się zebrać wystarczająco dużo chętnych (aby to wyglądało naprawdę imponująco), stworzymy kolaż ze wszystkich nadesłanych zdjęć, który następnie przekażemy chłopakom z People Can Fly! Chcemy im pokazać, że ich fani nie piracą gier, a wręcz przeciwnie – wspierają i doceniają włożony wysiłek!

Informacje o Bizon

Człowiek rąbiący beton siekierą, zapalony gracz, ambitny filmowiec, początkujący basista, dusza towarzystwa, niedzielny dziennikarz i powieściopisarz… a pomyśleć, że zawsze marzył o zostaniu Batmanem…
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>