Nie ma podcastu – jakim prawem, to się nie godzi!

Tak wyszło :D Skoro już pierwsze zdanie tak doskonale wyjaśnia ideę problemu pozwólcie, że w ramach uzupełnienia postaram się nakreślić ogólne powody które do tego doprowadziły. Pierwszy z nich to święta. Jak można się spodziewać jest dużo rzeczy jakie mogą podczas wspomnianych świąt zajmować czas. Jednakże chyba jednym z najbardziej czasochłonnych jest tzw. zjazd rodzinny. Owa kreatura potrafi pochłonąć nawet najbardziej wytrwałe formy oporu, co w rezultacie mocno odbija się na tym kiedy i gdzie możemy zgadać się na nagranie. Druga sprawa spoczywa leniwie na znanym już fakcie organizacji czasowej – człowiek X nie może a osoba Y nie w tych godzinach, lub ogólnie wypadałoby by nagrać coś (już kurcze w końcu) wspólnie. Niemniej nie trzeba się obawiać, mamy wszystko pod kątrolą jak w Hąkągu! Dziękuję :D

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

22 odpowiedzi na „Nie ma podcastu – jakim prawem, to się nie godzi!

 1. Mroku pisze:

  Wojna!

 2. Toblakai pisze:

  Tak czytam i czytam i myślę sobie dlaczego pominięto osobę Z?

  PS. Wojna!

 3. GMP pisze:

  Z niecierpliwością oczekujemy powrotu do starej regularnej formuły. Jednocześnie życzymy rychłego rozwiązania wszelkich problemów pochłaniających szanownych Redaktorów? ostatnimi czasy.

  Pozdrowienia

 4. Non pisze:

  Drogi DS podcaście
  Jestem wielce zażenowany rozwojem strony w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Skandaliczne braki podcastów w porach podcastowych, usprawiedliwiane nędznie zamiennikami oraz zapchajdziurami… To niedopuszczalne. Pytam się, zadaję pytanie, zapytuję – czy na to właśnie idzie mój (sic!) abonament radiowo-podcastowy?
  Z poważaniem
  Non (Panna).

 5. teekay pisze:

  Ach, święta. Tak myślałem, że o czymś zapomniałem.

 6. Bizon pisze:

  W skrócie – podcasta nie ma, bo Bizon jest zbyt zajęty leżeniem i rządzeniem na stronie żeby się przejmować jakimś nagraniem ;)

 7. Norbert pisze:

  ZDRADA TARGOWICA

 8. swierq pisze:

  Czy byłaby możliwość, aby ktoś z ekipy ograł Bioshocka nowego? Ciekaw jestem Waszej opinii, a grę gorąco polecam ;)

 9. Biszek pisze:

  Wybaczam. Gram w Dragon Ball Raging Blast 2. Wybaczam.

 10. Biszek pisze:

  Bizon, przyznałeś się wreszcie !! :P

 11. Cline pisze:

  Swierq osoba, która grała i ukończyła Bioshocka cytuje „Zajebiste, polecam niech kupuje”.

 12. PROGRESYWNY pisze:

  Drogi DS podcaście
  Jestem wielce zażenowany rozwojem strony w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Skandaliczne braki podcastów w porach podcastowych, usprawiedliwiane nędznie zamiennikami oraz zapchajdziurami… To niedopuszczalne. Pytam się, zadaję pytanie, zapytuję – czy na to właśnie idzie mój (sic!) abonament radiowo-podcastowy?
  Z poważaniem
  Non (Panna).

  +1

 13. odin pisze:

  ;(

 14. Frog pisze:

  ;( ;(

 15. Cline pisze:

  ;( ;( ;(

 16. Cline pisze:

  A nie czekaj … DOBRZE

 17. Jest już weekend, gdzie jest NTK ja się pytam.

 18. Frog pisze:

  Spokojnie. Jutro, albo najpóźniej w niedzielę się nasycisz.

 19. sdasdasd pisze:

  Miło by było jakbyście wyrazili swoje opinie na temat nowego Tomb Raidera w przyszłym podcaście :>

 20. phsx pisze:

  Skończyłem Bioshocka nowego…
  http://s1g.wgrane.pl/video/2011/05/18/63641.gif?st=yK5IpvR_xBGBW2MJhj86dg&e=1365273634
  czekam z niecierpliwością co o nim powiecie, ja uwielbiam takie gry – od razu mam skojarzenie ze Spec Opsem, nawet gdyby akcja nie działa się w Columbii tematyka gry i historia wciąż się wyśmienicie broni. Daje do myślenia.

 21. swierq pisze:

  Nie zgodzę się z niektórymi przedmówcami. Uważam, że DSP to jeden z najregularniej pojawiających się podcastów. Widać, że ekipa tworzy kontent z pasji do gier. Wyobrażam sobie jak trudno jest pogodzić nagrywanie ze sprawami życia codziennego, a jednak DSP nie zawodzi! Co tydzień dostarcza nam porcje rozrywki ;) Czy to Blady swoje wideofelietony, czy to Bizon i Frog w NTK i oczywiście świetne są nawet awaryjne Ozonowe zgony, aby słuchacz co tydzień coś miał! (no i oczywiście pisane). A tu padają takie krzywdzące słowa niezadowolenia bo raz się zdarzyły święta Wielkanocne i nie ma nic ;) SKANDAL!

  Odnośnie Bioshocka, również czekam na fale zachwytów w podcastcie lub dobrze uargumentowany hejt ;)

 22. jaruto pisze:

  „Redaktorzy, też ludzie, swój dzień Święty święcić muszą”.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>