Redakcja

DualShock Podcast to projekt prowadzany przez: odina, Jaracza, Szymona oraz Abaddona. Mamy na celu przedstawienie aktualnych wiadomości ze świata gier i elektronicznej rozrywki. Oprócz tego poruszamy tematy gier nie najmłodszych, mało znanych, czy też zupełnie archaicznych. W podcascie usłyszycie znaczną ilość osobistych wywodów, ale także nawiązań do filmów, muzyki i wielu, wielu innych. Wszystko to staramy się robić na luzie, z dystansem, ale na moment nie tracąc profesjonalizmu. Jest jeszcze wiele rzeczy jakie musimy zmienić, ale mamy nadzieję, że słuchanie podcastu będzie dla Was tak samo dobrą zabawą, jak dla nas nagrywanie go.

odin

Miłośnik sztuk walki, wszelkiego rodzaju sportu, rysunku, fotografii i WIELU innych rzeczy. Te pasje łączy z poszerzaniem swojej wiedzy odnośnie kodowania we wszystkich popularniejszych językach, oraz tworzenia grafik internetowych. Serwer, domena i cala reszta, która trzyma tę stronę w całości to jego działka. Na dzień w którym dodane jest to zdanie, niefortunnie zajmuje się już niemal wszystkim.

Jaracz

Typ trochę niepokorny. Zwolennik rozwiązań polubownych, nie znosi uciekania się do rozwiązań siłowych, a mimo to dziwnym trafem połowa jego zainteresowań obraca się wokół robienia krzywdy bliźnim: wojskowość, sporty walki, broń biała. Oprócz tego lubi gry cRPG, wszelkiego rodzaju strategie. Ceni sobie muzykę dającą kopa: metal, rock, muzyka filmowa. Nikt do końca nie wie, skąd się wziął i jakim cudem trafił do redakcji DSP. Chodzą słuchy, że został wysłany przez zazdrosną konkurencję, aby wniknąć w szeregi DSP i sabotować ich działania. Póki co robi to nieudolnie.

Varins (Szymon)

Posiadacz telefonu LeStaro(Lenovo), fan gier rpg, akcji i strategicznych. Wspiera odina przy edycji audio.

Badon

Nic o sobie nie napisał.

Montaż video i wsparcie:

Bruno


Zakochany w grach RPG, z naciskiem na cRPG. Poza grami? Siatkówka i piłka ręczna. Nienawidzę reklam w internecie (a kto lubi). Początkujący let’s player. Co mnie tutaj przywiodło? Chęć przestania być tylko konsumentem gier. Chęć pokazania ludziom swojego stylu gry. Od jakiegoś czasu zajmuję się promocją DSP w internetach.

Artykuły:

Enslaved Eagle

Początkujący we wszystkim – tworzeniu stron internetowych, grze na gitarze i pobijaniu rekordów Cialnego w The Beatles: Rock Band.

Iroks

Fan dziwnych, często niszowych gier, lubi planszówki i bitewniaki. Nie pogardzi dobrą książką czy filmem. SIŁA ! odin: na skypie, w tle zawsze leci u niego POLSAT :D

MIA / stan spoczynku:

Aki

Otaku, uzależniony od gier MMO oraz osu!. Amatorski montażysta oraz początkujący filmowiec. Uwielbia twórcze zajęcia i zawsze szuka nowych możliwość do rozwijania i poszerzania swoich pasji. Wieczny optymista.

CialnyGD

Zapalony Xbox’owiec, osobnik potrafiący „zmęczyć” 3 gitary GH w ciągu miesiąca, amatorski nauczyciel drifting’u AWD w Forza Motorsport 4. Zawsze stara się wyszukiwać pozytywne aspekty każdej sytuacji. I jak to kiedyś ktoś powiedział: „Cialny, jesteś lepszy od Achievementa”

Grabczas

Szalona mieszanka mangowca, fantasty i gracza a wszystko to niekoniecznie gustownie zapakowane i otagowane mianem grabczas. Poza tym słucham różnej muzyki od pojedyńczych melodii Jazzowych do niszczącego bębenki uszne Death Metalu. Dobry film bądź dobrą animację jednak postawię nad książką.

Podziękowania za współprace oraz wsparcie dla Crushera, bassiuni, Bizona, Bladego oraz Frog.

Możliwość komentowania jest wyłączona.