Video poradnik: Men of War – Red Tide #4

nws_211
Witam w kolejnym odcinku mojego poradnika. Dzisiaj wykonamy serię bardzo brawurowych działań, które wchodzą w skład jednej misji. Poznamy rolę granatu przeciwpancernego w pracach wyburzeniowych, oraz nauczymy niewychowanych żołnierzy niemieckich, że nie ucieka się z imprezy bez pożegnania. Tak na poważnie to zajmiemy się udaremnieniem próby ewakuacji niemieckich oficerów z Półwyspu Krymskiego.

Informacje o Bruno

Zakochany w grach RPG, z naciskiem na cRPG. Poza grami? Siatkówka i piłka ręczna. Nienawidzę reklam w internecie (a kto lubi). Początkujący let's player. Co mnie tutaj przywiodło? Chęć przestania być tylko konsumentem gier. Chęć pokazania ludziom swojego stylu gry. Od jakiegoś czasu zajmuję się promocją DSP w internetach.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Poradniki i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Video poradnik: Men of War – Red Tide #4

  1. W końcu jakiś porządny materiał, trzymaj tak dalej. :)

  2. Bruno pisze:

    Twój komentarz wywołuje we mnie dość mieszane uczucia. Może wyraziłbyś bardziej szczegółową opinię o moich poprzednich materiałach?

  3. Nie grywam w gry tego typu, ale przyjemnie się to ogląda, najbardziej jednak szkoda tego, że są jednak napisy, a nie komentarz głosowy.Widać, że jest to przemyślanie zrobione :)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>