Splinter Cell: Double Agent Taktyczne Szpiegostwo – Część 1


Czym jest Taktyczne Szpiegostwo? Jest to najczystsza forma skradania z użyciem gadżetów w taktyczny sposób, skradając się przez linie wroga, czy też sojusznika, wypełniając główne cele i nie wykorzystując żadnych ofensywnych/agresywnych ataków jeśli nie jest to konieczne. Zaawansowany styl Ducha – nie wykryty/nie ogłusza/nie zabija/nie gasi oświetlenia, jeśli nie jest to konieczne.

Sam Fisher powraca! Tym razem wyrusza na misję zimową aby zinfiltrować elektrownię i odlewnię których własnością jest, niejaki Raheem Kadir.
Według informacji uzyskanych od Wydziału Trzeciego Raheem stale od jakiegoś czasu zaopatruje terrorystów w jakąś tajemniczą broń. Naszym zadaniem jest dowiedzieć się jak najwięcej na temat tej transakcji.

Uwaga! Momentami trochę klatkuje mi gra ale są to sporadyczne wyjątki. Postaram się jakoś temu zadziałać w późniejszych odcinkach.
Zapraszam do oglądania.

Informacje o jaruto

Gracz który uważa iż dzisiejszy poziom trudności normal jest jak easy kilkanaście lat temu. Początkowo, (bo już od źrebaka) miał styczność z grami na NESa, konsoli Commodore u kuzyna a dopiero kilka lat później zaczął grać na PC-tach - miłośnik gier akcji, taktycznych militarnych strzelanek, platformówek, skradanek. Lubi ginąć często i gęsto ale irytacja może przyjść szybko gdy to nie umiejętności zawodzą (jakie by nie były), a okropnie napisane sterowanie które z trudem przechodzi mu przez gardło, zwłaszcza jeśli pojedynczy klawisz, przycisk jest przypisany do wielu akcji jak to się w dzisiejszych czasach robi. Ponadto zacięty fan Batmana jak i Mangi&Anime. Uwielbia aktywnie spędzać czas, trenując zarówno K1 i system walki ulicznej - Israeli Krav Maga. Lubi czytać książki z gatunku political thriller. Obecnie uczy się zaocznie na studium Informatycznym w Białymstoku.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Splinter Cell: Double Agent Taktyczne Szpiegostwo – Część 1

 1. Bizon pisze:

  Jesteś moim bohaterem Jaruto :). Jeżeli ktoś nie widział „prawdziwego” Double Agent, to te filmy są pozycją obowiązkową :).
  Emulujesz to jakoś czy zgrywasz z ps2? Bo ciekawi mnie sposób w jaki to nagrałeś.
  PS Tylko postaraj się jakoś pozbyć tego klatkowania na przyszłość

 2. jaruto pisze:

  Dzięki, Bizon :)
  Emuluję z pcsx2 najnowszej dostępnej wersji ze względu na to, że póki co, nie stać mnie na adapter który nagrywa w rozdzielczości HD – jest drog póki coi jak na moją kieszeń a przecież nie będę inwestował w adapter bez jakości HD. To się mija z celem zwłaszcza że teraz Youtube zwęża okno nagranego materiału jeśli nie jest w wyższej rozdzielczości niż 720p.

  W przyszłym roku mam zamiar zainwestować w takie sprzęcicho bo emulator nie jest doskonały – pojawiają się gdzie nie gdzie glithe, (zwłaszcza na światełkach przy goglach gdy są wyłączone), nie mogę również używać termowizji – jedynie mogę korzystać z noktowizji która jest lekko zbugowana i gogli odbierających fale elektromagnetyczne znane z Chaos Theory. Poza tym, gra jest grywalna od początku do końca.

  Postaram się coś zdziałać z tymi klatkami, natomiast szarpanego dźwięku chyba nie da się naprawić… niestety :(
  Dałem let’s play z DA na próbę i miałem nadzieję że ludzi nie znających/znających tą wersję Double Agenta jakoś zainteresuję. Dajcie tylko znać w komentarzach, że będziecie chcieli oglądać kolejne misje.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>