DualShock Podcast #69


Witamy w 69 odcinku DualShock Podcast i prezentujemy dezorientujące nagranie główne! Tym razem nieugięty odin oraz jego mroczny towarzysz Cline musieli zastąpić burzowego Abaddona. Niemniej ogrom tematów, które zostały omówione oraz niespodziewany bonusowy odcinek dostarczą sporo atrakcji. Dodatkowo: już za niedługo obiecany Let’s Play: Deus Ex: Human Revolution. Pierwsze dwie godziny gry. PREPARE YOUR ANUS!

Wersja audio. [Pobierz bezpośrednio]

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii DualShock Podcast, Podcast i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

61 odpowiedzi na „DualShock Podcast #69

 1. Cline pisze:

  Przepraszam już nie będę :)

 2. Iron pisze:

  Dla mnie The Saboteur to gra typu „zagraj, zapomni” szczerze mówiąc nie pamiętam jak się nazywał główny bohater. A fabuła „O nie zabili moje brata muszę go pomścić” jest infantylna jak dla mnie.
  Za CoD Elite nie będę płacił bo założę się że większość usług nie będzie dostępnych w naszym kraju, z resztą u nas ze wszystkim tak jest, tak samo było z XBOX Live tak samo będzie z CoD Elite.
  AC Revelation must have. Dla mnie mogą tam nawet umieścić karabiny maszynowe, ninja ja i tak to kupię :P

 3. phsx pisze:

  napiszcie jeszcze jeden koment będzie 60 ^_^

 4. Abaddon pisze:

  koment

 5. odin pisze:

  Nie da sie tez jedna nowa osoba zastapic dwoch stalych podcastowiczow.

  W świetle ostatnich wydarzeń i rozmowy, którą musimy przeprowadzić w składzie, jestem winny wypunktować to zdanie jako kotwiczące w przyszłych dyskusjach. W wyniku ostatniego nagrania wywiązała się mało przyjemna sytuacja i choć nie mogę wprowadzać was wszystkich w jej arkana, mam serdecznie dosyć poczuwania się do odpowiedzialności i reagowania bądź inicjowania ważnych dyskusji jako jedyny. Uważam że dla pewnych osób to zdanie może być teraz wyjątkowo dokuczliwe i liczę na to, że osoby których to dotyczy wezmą się w garść, pokażą jaja i w końcu zorganizują „pogadanę” samodzielnie. Piszę to publicznie, gdyż być może moje szaleństwo podpowiada mi, że takie sytuacje są z grubsza chronicznie przemilczane, regularnie do mnie wracają i „nerwowo” wyjątkowo rozstraja mnie ich obecność. Przepraszam, po prostu mnie to dręczy.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>