DualShock Podcast #201

miniaturka
W tym podcaście porozmawiamy sobie o premierze nowej części Deponii, następnie omówimy nowe emulatory konsol sony, Szymon opowie nam o wrażeniach z dodatku The Following do Dying Light, później odin wspomni o The Division, a na sam koniec zostawimy sobie temat nieoficjalnego dodatku Horn of the Abyss do Heroes 3. Zapraszamy do słuchania!

Oś czasu:

Wstęp 0:00 – 0:51
Deponia Doomsday 0:53 – 9:44
Emulatory 9:46 – 23:58
Tom Clancy’s The Division 24:01 – 36:48
Dying Light: The Following 36:50 – 43:36
Heroes of Might and Magic 3: Horn of the Abyss 43:39 – 1:04:21
Zakończenie 1:04:24

DualShock Podcast #201 [Pobierz bezpośrednio]

Śmieszki z podcastu [Pobierz bezpośrednio]

Ten wpis został opublikowany w kategorii DualShock Podcast, Podcast i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „DualShock Podcast #201

 1. Ja pisze:

  Aż się łezka w oku kręci, ile to już? Prawie 4 miesiące. Co za piękny dzień, by być żywym, nawet jeśli od premiery tego odcinka minęło już dobre 28 dni.

 2. Varins pisze:

  Aż się łezka w oku kręci, ile to już? Prawie 4 miesiące. Co za piękny dzień, by być żywym, nawet jeśli od premiery tego odcinka minęło już dobre 28 dni.

  Glooria ktoś odsłuchał :D

 3. Vramin pisze:

  RIP DSP. Szkoda. W starym składzie to był naprawdę świetny podcast.

 4. Toblakai pisze:

  Szkoda, że nie było jakiejś ładnej klamry na koniec. Tak żeby przyjemnie zakończyć cały projekt który przez większość czasu istnienia stanowił jednak pewną – w moich oczach – solidną wartość. A tak to jakoś wszystko się po trochu rozpadało.

  Cóż ja będę zawsze dobrze wspominać tutejszą społeczność :)

 5. Vramin pisze:

  A ja pecetowe gry w które wiedziałem że raczej nie zagram, ale bardzo lubiłem słuchać jak ekipa o nich opowiada. Ostatnio na Live pojawił się Kerbal Space Program i od razu mi się DSP przypomniał jak mówili o tej grze.

  Marzy mi się podcast pożegnalny w całym, starym i nowym składzie.

 6. Jaracz pisze:

  Także tego.

 7. Ja pisze:

  To my podtrzymajmy te płomyczki życia, które tlą się w naszych sercach i komentujmy tutaj, a nóż widelec dostaniemy zbiorowej halucynacji i usłyszymy dsp

 8. Pingback: DualShock Podcast #201 | Polskie Podcasty

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>