DualShock Podcast #200

miniaturka
I oto na horyzoncie jawi się 200 odcinek DualShock Podcast! Miało być jubileuszowo, lecz z przyczyn niezależnych od nas wyszło trochę inaczej. Jednakże powrócił odin! W tym odcinku postaraliśmy się o tematy w miarę świeże i tak przejdziemy z pogadanki o Falloucie 4, poprzez Somę, by zakończyć to wszystko nowym Hitmanem. Zapraszamy do słuchania!

Oś czasu:

Fallout 4 – 01:02-32:57
Soma 33:00 – 42:25
Hitman – 45:28-59:59
Zakończenie – 59:52

Plik audio [Pobierz bezpośrednio]

Ten wpis został opublikowany w kategorii DualShock Podcast, Podcast i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „DualShock Podcast #200

 1. Toblakai pisze:

  Tak na szybko, jeszcze przed przesłuchaniem :)
  https://www.youtube.com/watch?v=hQo1HIcSVtg

 2. Varins pisze:

  Co do Fallouta, akurat dziś wyszedł materiał z tvgry.pl o dialogach i myślę, że oddaje dokładnie to samo co powiedzieliście w podzie ;)
  https://www.youtube.com/watch?v=22Tcfb_4F-k

 3. Toblakai pisze:

  Odnośnie Fallouta 4 to masa osób narzeka na to urządzanie bunkra. Twórcom pomysł mógł wydawać się fajny, ale niestety takie dodatkowe mechaniki często sprawiają, że gra jako taka zaczyna się rozmywać. Jest to pewnie cecha każdego sandboxa – coś czego ja nie lubię – a przecież Fallout 4 to kolejny sandbox w wykonaniu Bethesdy. Jeszcze przed premierą gry na urządzenia mobilne pojawiła się gra z serii Fallout o rozbudowie schronu i możliwe, że zainteresowanie tamtym tytułem wpłynęło na dodanie takiego trybu do dużego F :)

  Ja sam F4 omijam szerokim łukiem, ponieważ nigdy się w tę serię nie wciągnąłem. Próbowałem w ubiegłym roku przejść F1 lecz niestety jest to gra która zestarzała się okropnie – nie mam tu na myśli samej grafiki a przyjemność (a raczej jej brak ;) ) płynącą z pracy z tą grą. Interfejsy są archaiczne i ciężko się nimi posługiwać obecnie.

 4. Varins pisze:

  Toblakai, akurat mi też seria Fallouta nie podeszła pod moje gusta, jednakże skusiłem się na próbkę Fallouta 4. Ku mojemu zdziwieniu, 2h gry przeszło w moim odczuciu jak 10 min i jestem z tego faktu zadowolony :) Być może to efekt tego, że nowa gra z tej serii jest o wiele bardziej podobna do Skyrima niż do poprzedniej odsłony.(Fallout 3 po 1 godzinie gry mnie odrzucił i nie chciałem do niego wracać). Teraz szczerze myślę o tym, aby skończyć Fallouta 4 i dać szansę jemu poprzednikowi, a na pewno New Vegas. Poza tym 2 pierwsze odsłony Fallouta dość odbiegają od rozgrywki w tych nowszych. Polecam tobie spróbować F4, niekoniecznie kupować, a raczej wpaść do znajomego, który posiada ten tytuł i spróbować pograć parę minut(kto wie, może przerodzi się to w godziny :P). Pozdrawiam ;)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>