DualShock Podcast #147

dsp147
Ciepło i męcząco. Tymi słowami można idealnie opisać moje (odin) wakacje. Zupełnie inaczej opisali by je natomiast Bizon, Patrycja oraz Blady którzy, właśnie spędzają je na polskich plażach w przerwach pogrywając w najciekawsze tytuły konsolowe. I z tej też okazji dwójka naszych redaktorów nagrywa 147 odcinek DualShock Podcast, kiedy ja udaje się na spoczynek (miejmy nadzieje że nie wieczny bo ponoć ma padać w tym tygodniu ;). Tematy i wersja wideo jak zwykle w środku. Zapraszamy!

Tabela czasowa dla wersji audio prezentuje się następująco:

Wywiad z twórcami Wiedźmina oraz przemyślenia na temat trzeciej części – 00:26
Fez, gra która miała i ponoć jest wyjątkowa – 15:20
Wrażenia Bizona oraz Bladego z gry w Last of Us – 30:07
Zakończenie – 1:09:36

Wersja audio. [Pobierz bezpośrednio]

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii DualShock Podcast, Podcast i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „DualShock Podcast #147

 1. Jeśli chodzi o import postaci z poprzednich części Wiedźmina, to ja się niczego nie boję. Co prawda, nie grałem w drugą część, ale z informacji które wyszukałem, decyzje w pierwszej części nie odbijały się jakimś niebywałym echem w Wiedźminie 2.
  Poza tym, na mashowanie eliksirów (żart!) na pewno będzie jakaś kara. W pierwszej części była toksyczność, przecież.

  Panowie, a próbowaliście uderzać do twórców indie? U nasz jest sporo firm, a pewnie oni będą chętniej współpracować, jak ci najwięksi. Dobry przykład – Darkwood jakiś czas temu zostało ufundowane z pomocą Indiegogo, a zapowiada się bardzo interesująco.

  Co do Phila. Nie ma co się nad nim pochylać, ale też nie ma po co go karcić. Po prostu, wielka szkoda, że zrezygnował z pracy nad kolejną częścią, bo FEZ jest bardzo interesujący, więc FEZ 2 mógłby być tylko lepszy. Wielka szkoda. Ale, tak jest jego decyzja, nic z tym nie zrobimy.
  A Blow jest super, proste :D

  Oświetlenie w Uncharted 3 z tego co mówicie, było też zrealizowane podobnie. Występowała duża różnica między kolorystyką obiektów w cieniu oraz w pełnym słońcu. Ale, mi się to strasznie podobało. Było po prostu bardzo przyjemne do patrzenia się na.
  A to, że gra jest po sznurku nie nie przeszkadza, o ile gra mnie będzie oszukiwać, żebym uwierzył, że TO JA! wybieram ten sznurek :).

 2. swierq pisze:

  z przyjemnością wysłuchałem kolejnego podcastu co do recenzji the last of us mam jedno słowo komentarzu:
  – Nie!
  ;)

 3. Vramiin pisze:

  Fajny odcinek. Dobra dyskusja o oczekiwaniach w Wiedźminie 3. Osobiście nie przepadam za cRPGa,mi, ale lubię prozę Sapkowskiego. Co do dramy z psychodelikatnym Fezmanem – to problem jego i jego terapeuty, ja mam to gdzieś. Zresztą nie grywam w indyki, nie mam na to czasu. A po rozmowie na temat TLoU rozumiem dlaczego macie kłopot z wydobyciem od wydawców odpowiedzi na wasze pytania :D

 4. Bizon pisze:

  Tak się właśnie zastanawiam nad zmianą nagłówka na stronie. Co powiecie na „DualShock Podcast – krytyczna strona gamingu?” ;)

 5. Non pisze:

  “DualShock Podcast – krytyczna strona gamingu?” ;)

  Jakoś to tak nie po polskiemu, ale ja miałem pałę z polskiego, więc się nie znam.

 6. Mroku pisze:

  Last of Us choć to moja tematyka, nie interesuje mnie do momentu, aż przestanie być exclusivem. Szkoda jednak, że twórcy dali ciała w tak wielu sprawach. W każdym razie czekam ,na podsumowanie po przejściu całości :)

 7. GMP pisze:

  Krytyczna strona gamingu moze zniechecac lub zachecac potencjalnych nowych sluchaczy.
  Jak dlamnie taki tytjl brzki straszliwie Hajtersko.

 8. Bizon pisze:

  Toż ja pół żartem, pół serio pisałem ;).
  Po prostu zauważyłem, że mało który portal czy podcast podchodzi tak krytycznie do nowych produkcji.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>