Heavy Rain + MGS HD

metal gear rain

Bizon oraz Blady wyruszają na przeprawę poprzez niemal wszystkie „poprawione” części Metal Gear Solid, sprawdzając, czy serii pomogło przeniesienie w świat HD. Następnie dwu-etapowo rozprawiają się z Heavy Rain, wpierw przyczyniając ogólną recenzję, a następnie rozczłonkowując fabułę na elementy pierwsze. Tak, oznaczyliśmy spoilery. Zapraszamy do oglądania!

 

 

Wersja audio –

Klik i pobierz? [Pobierz bezpośrednio]

Informacje o Blady

Fan ASG, militariów, gier video, filmów, motoryzacji oraz miłośnik tworzenia słów niemalniezwykle brzmiących. Mógłby popełnić samobójstwo skacząc ze swojej pewności siebie na swoją inteligencję. Brutalnie szczery, wierny swojemu skrzywionemu, wiecznie sarkastycznemu spojrzeniu na świat.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Recenzje i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Heavy Rain + MGS HD

 1. Taaak, grać w walking dead!

 2. Non pisze:

  Najlepszy bundle ever?
  Your argument is invalid because Legacy Collection :)
  Panowie, o co dokładnie chodzi z trybem mgs2 w trójce? Bo trzecia część jest jeszcze przede mną, także przydałoby mi się wiedzieć to na przyszłość (o ile to nie są jakieś spoilery, czy coś).

  Heavy Rain. Kurde, mam Heavy Rain. Bardzo chciałbym grać w Heavy Rain. Ale kurde, nie umiem w QTE. Nie jestem przyzwyczajony do układu buttonów dualshocka, więc zawalałem praktycznie każdą trudniejszą sekwencję :). Podobno w Beyond interface jest w jakiś sposób ulepszony, ciekawe jak mi to wyjdzie.

  A TWD to jest obowiązek dżizas, pod jaką skałą wy żyjecie? :)

 3. Mroku pisze:

  Nie chcę na was patrzeć. Gdzie wersja audio? :(

 4. Blady pisze:

  Non, odnośnie MGS 3 – na początku gry mamy możliwość zaznaczenia opcji I LIKE MGS1!!, która zmienia absolutnie nic, zaznaczając zaś I LIKE MGS2 !! nasz bohater rozpoczyna fabułę ubrany w maskę postaci znanej z MGS2 Sons of Liberty, opcja ta jest przeze mnie preferowana. W wersji HD dodano opcję I LIKE MGS3 !!, w której dostajemy overpowered kamuflaże i farby do maskowania facjaty, w ramach zachęty do ponownego przejścia gry. Yes.

  Mroku – http://www.youtube-mp3.org/ puuuuuu :(

 5. Moruc pisze:

  Doooooooobre. Wincej takich filmów!

 6. Mroku pisze:

  Poszedłem za radą i przestałem słuchać w momencie spoilerów. Niestety szukając jakiegoś przejścia gry bez komentarza chyba sobie ją zaspoilerowałem :/

 7. Vramiin pisze:

  http://www.youtube-mp3.org/ puuuuuu :(

  Wspierają pliki video o długości do 20 minut. Trochę mało.

 8. odin pisze:

  http://listentoyoutube.com Kiedyś już dawałem linka Blademu ale chyba zapomniał :P

 9. Blady pisze:

  Koślawo, ale dodałem link do wersji MP3 ;)

 10. Vramiin pisze:

  A ja wcześniej skorzystałem już z linku od odina i przekonwertowałem sobie. Dzięki.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>