DualFail Podcast #73


Internet, który nieustannie urywa połączenie? Niewyważony głośnością mikrofon? Trzy godziny rozmów skrócone do 45 minut? Nie inaczej. DualFail Podcast z odcinka 73! Prezentujemy Wam przykładową kompilację faili, które są już niemal nieodłączną częścią naszych nagrań. Tym razem to niemal walka o oddech. Zapowiedź nieuchronnej klęski ;) Już jutro przekonacie się dlaczego. Zapraszamy!

Wersja audio. [Pobierz bezpośrednio]

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii DualShock Podcast, Podcast. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „DualFail Podcast #73

 1. DR PROZAK pisze:

  …i k*urwa c*uj :D

 2. Bizon pisze:

  Dla informacji – ostatecznie całe nagranie wyniosło ponad 1,5 godziny, z czego ja zdołałem wyciąć połowę (choć faktem jest, że było w tym też koło 20 minut gadania zupełnie nie na temat ;D).
  Jutro ocenicie efekt ;)

 3. jaruto pisze:

  Zajebiste : D
  Uhahałem się przez cały ten czas, więcej tego w przyszłości hahaha :P
  Wpadki Rulez!

 4. Divi pisze:

  :D

 5. Divi pisze:

  Blady ciągnie internet od sąsiada?

 6. odin pisze:

  he-he-he… ;d

 7. The Troll pisze:

  Pizda jak chuj :D

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>