Star Wars: The Old Republic – DO WANT!


Wiemy już jak wygląda przyszłość Star Wars: The Old Republic. Nie jawi się ona świetlanie. Mikropłatności, system decyzji moralnych, który ponoć nie jest specjalnie dopracowany, na dodatek całkiem zautomatyzowana walka… i można by jeszcze wymieniać. Mimo wszystko po trailerze gry, który umieściłem w rozwinięciu newsa, takiej klasy można wiele wybaczyć. Gdyby LucasArts wyprodukował kiedyś pełnometrażową produkcje tego typu… strach pomyśleć o kolejkach w kinie. Bonus: Deus Ex: Human Revolution.

Star Wars: The Old Republic – seans czas zacząć!

Deus Ex: Human Revolution – jeśli ktoś powątpiewał w ilość alternatywnych dróg przejścia danego poziomu, ma okazje zreflektować swoje informacje. Jest ich MASA, i miejmy nadzieję iż EFEKT tej pracy przyniesie jedynie pochlebne opinie ;). Spójrzmy:

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Star Wars: The Old Republic – DO WANT!

  1. Abaddon pisze:

    Nigdy nie byłem jakimś szczególnym fanem star wars za to bardzo dobrze mi sie grało w kotory.Badzo fajnie by było gdyby to mmo wypaliło lecz szczerze w to wątpie,ta gra mi poprostu „nie wygląda” i denerwuje mnie to że twórcy zamiast cofnąć w jakiś sposób swoje decyzje i jeszcze coś pozmieniać póki jeszcze można to dalej brną w to głębiej.Co do trailera,chcę taki film na prawdę gdyby coś takiego powstało to super.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>