Wyciekł gameplay z Mafii 2… nie czekaj… L.A. Noire

Ukazał się! Oto on: jeden z nielicznych gameplayów jakie udało nam się wyrwać z rąk bezdusznych developerów ;) Nie mniej, na pewno bardzo ciekawy i ukazujący nam co nieco z owianej tajemnicą produkcji. Czy warto jeszcze czekać? Odpowiedź znajdziecie wewnątrz wpisu!

Można również pobrać, w celu zachowania dla potomnych :)

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Wyciekł gameplay z Mafii 2… nie czekaj… L.A. Noire

 1. Mroku pisze:

  Slabo, bo nie pokazuje najwazniejszych rzeczy jak: prowadzenie sledztwa, dialogow etc.

 2. odin pisze:

  Paaaanie, zobaczysz że to zniknie za chwile – to jest super nieoficjalne, i z tych samych źródeł które pozwoliły mi i Bizonowi opisywać trailer Battlefielda 3 w 43 odcinku – gdy szerszej publice ukazał się po miesiącu :)

  Tak czy inaczej, ja tu widzę dużo Mafii – sama jazda na miejsce zbrodni jest mało klimatyczna :(

 3. Mroku pisze:

  a to takie cus, bo sie w pewnym momencie zastanawialem czy to nie ktorys z was sie nie kitral z telefonem na prezentacji :p

 4. Grabczas pisze:

  I cały misterny plan w pizdu :P

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>