Medal of Honor Warfighter – najnowszy trailer


Jesteś ciekawy jak będzie wyglądał najnowszy Medal of Honor Warfighter? Co niesie ze sobą najnowsza produkcja Danger Close, która hula na prze-fantastycznym silniku Frostbite 2.0? Czy rzeczywiście nie uświadczymy w niej momentów jak w filmach Michaela Baya? Czy w grze pojawi się oczekiwany przez nas GROM a obecność Polski jako kraju zostanie w końcu dobrze zaznaczona na mapie (pozdrawiamy Modern Warfare 3)? Więcej w środku.

http://www.youtube.com/watch?v=Pjjy9-FQ4Ac&hd=1

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Medal of Honor Warfighter – najnowszy trailer

 1. jaruto pisze:

  Mam złe przeczucia, początek był niezły a potem te wybuchy… bleh i ten koniec-RLY?
  Nie chcę wydawać już wyroku i stawiać na niej krzyżyk ale to co zobaczyłem nie rokuje za dobrze.

 2. Blady pisze:

  Już po jednym, zasranym trailerze EA uważa, że jesteśmy wilgotni i gotowi na przyjęcie nowego MoH, dlatego zachęca do zamawiania gry.

  „The multiplayer mode features elite soldiers from 12 nations, „including the Australian SASR, British SAS, German KSK and Polish GROM among others.” They’ll be able to compete in head-to-head multiplayer. Pre-orders of the limited edition version will get an extra operator, the US Navy Seal Tier 1 Sniper.”

  Dla potwierdzenia – kupując PREORDER EDYCJI KOLEKCJONERSKIEJ otrzymujemy jedną postać więcej do multi. Durny snajper.

 3. Toblakai pisze:

  Jako dodatkowa postać dla osób zakupujących edycje kolekcjonerską powinien być chodzący na dwóch łapach pies z karabinem – przynajmniej byłoby to nawiązanie do korzeni serii. Po tym filmiku można wywnioskować jedynie tyle, że będzie to shooter, ja osobiście poczekam na jakiś gameplay bo z tych pierwszych trailerów nie da się nic o samej grze powiedzieć.

 4. jaruto pisze:

  Blady – dlaczego mnie to nie dziwi? Wielkie korporacje i ta ich dobroć, psia mać…

 5. catonymous pisze:

  pożyjemy zobaczymy – pierwszy MOH też sie ciekawie zapowiadał.

 6. odin pisze:

  nick + avatar = win :D

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>