Mamy redakcyjny adres mailowy!

Tak, to osiągnięcie zasługuje na osobny news. Dlaczegóż? – ktoś może zapytać? Otóż o tą skomplikowaną i specyficzną pod pewnym względem możliwość prosiło już łącznie aż DWÓCH naszych odwiedzających! Nie mogłem patrzeć z obojętnością gdy lud wciąga ręce po pomoc ;) Otóż, marnując Swoje 5 minut (większość na zalogowanie się) z życia podjąłem wyzwanie – z zaciśniętymi pięściami i łzami w oczach – walcząc z konfiguracją serwera, wiedząc iż jednak KTOŚ nas słucha!

Od tej pory Swoje komentarze oraz groźby, chęć współpracy lub obdarowania nas pieniędzmi możecie kierować na adres:
kontakt [@] dspodcast.pl.
LUB: jakikolwiek inny w domenie dspodcast.pl. Taka wariacja gdyby ktoś zamiast kontakt [@] dspodcast.pl wpisał kupie_chleb_dla_konia [@] dspodcast.pl ;)

Czy trzeba coś jeszcze dodawać? Jest to niezaprzeczalny dowód na to, że dspodcast.pl jest serwisem dla Was! ;) Wystarczy tylko, iż ktoś zapłacze, a troskliwa administracja od razu obejmie skrzydłem i uchowa od chłodnego wiatru O_O Cały czas będziemy się rozwijać – w planach są let’s playe, video recenzje, wspaniałe nagrody, 50 BMW do rozlosowania i wiele wiele innych!
Trzymajcie się, do usłyszenia!

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Mamy redakcyjny adres mailowy!

 1. phsx pisze:

  oczywiście, że ktoś was słucha, ja słucham od początku i bardzo lubię ten podcast. Z wszystkich które słuchałem zostały teraz tylko 2 – Wy i jeszcze jeden ale nie mogę zdradzić jaki bo wysłaliby Johna Doe, żeby się mną zajął :(

 2. Mroku pisze:

  To ja chcę jedno małe czarne BMW :D

 3. Mroku pisze:

  O to ja chcę jedno małe czarne BMW :D

 4. Mroku pisze:

  A kiedy rusza ekspansja na portale społecznościowe? W dzisiejszych czasach może to nieźle pomóc wypromować stronkę.

 5. odin pisze:

  Don’t know. Na razie Bizon ma plan reklamy na portalu jaki mu podesłałem wczoraj. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Ogólnie, ja i Blady, powierzyliśmy mu plan promocji – jeśli nie ma nas na portalach społecznościowych/do tej pory/innych, to naprawdę nie jestem w stanie za niego odpowiedzieć. Podeśle mu linka jednak i na pewno Ci odpisze.

 6. Bizon pisze:

  Mam w planach stworzenie DualShockowego konta na Facebooku, ale nie myślę o ekspansji na nic więcej – twittery i te sprawy jakoś mi nie leżą…

 7. Mroku pisze:

  Facebook imo wystarczy, no to czekam :)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>