Jest robota panowie i panie!

Jest zadanie do wykonania. Zadanie, które przysłuży się naszej stronie! Zaproponowałem pewnemu twórcy „Zagrajmy w”, że DSPodcast będzie dla niego robił intra do filmików w zamian za reklamę. To nie powinno być dla nas trudne. Potrzeba nam materiałów z gier i pomysłów. Nasz klient chce by intro było nie dłuższe niż 30 s i było zbieraniną efektownych momentów z podłożoną muzyką. Coś jak trailer.

Nie mogę publicznie mówić z jakiej gry potrzebne jest intro, ponieważ nasz zleceniodawca chce zachować poufność swoich zamiarów dotyczących wrzucania kolejnych serii. Termin do 24. stycznia.

Jeśli chcesz pomóc – zgłoś się na numer GG:43655181 lub napisz w komentarzu. Z góry dziękuję za pomoc!

Informacje o Bruno

Zakochany w grach RPG, z naciskiem na cRPG. Poza grami? Siatkówka i piłka ręczna. Nienawidzę reklam w internecie (a kto lubi). Początkujący let's player. Co mnie tutaj przywiodło? Chęć przestania być tylko konsumentem gier. Chęć pokazania ludziom swojego stylu gry. Od jakiegoś czasu zajmuję się promocją DSP w internetach.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

17 odpowiedzi na „Jest robota panowie i panie!

 1. kryspin013 pisze:

  O jakiego „zagrajmera” (lub jak kto woli „let’s playera”) chodzi?

 2. teekay pisze:

  Z całym szacunkiem do kolegi z youtuba, ale nie jestem pewny, czy przypadkiem w takim układzie nie wyszło na to, że to nie on będzie reklamował DSP, tylko DSP będzie reklamowało jego działalność. ;p

 3. odin pisze:

  Hmmm myślałem, że zapis na początku lub końcu nagrania w stylu „Sprawdźcie dspodcast.pl” nie będzie niczym krzywdzącym dla żadnej ze stron, ale w pełni respektuje wasze zdanie. Będziemy mieli o tym zresztą mała konferencję tak więc sprawa zostanie bardzo szybko wyjaśniona.

 4. Non pisze:

  “Sprawdźcie dspodcast.pl” nie będzie niczym krzywdzącym dla żadnej ze stron

  No kurde, wymiana reklamowa zawsze jest korzystna. Bo ktoś od nas może się zainteresować filmikami, a ktoś od filmików może posłuchać podcastu.

  Chętnie bym pomógł, ale kompletnie się na tym nie znam. Tak więc, będę was wspierał duchowo :).

 5. teekay pisze:

  Ależ odinie, mnie to wcale nie przeszkadza. ;p To tylko moja luźna i pewnie mało znacząca uwaga. Wszystko co poczynicie na pewno będzie wykonane z myślą o dobru strony DSP i mnie pozostaje tylko cieszyć się ze wszelkich działań do tego zmierzających. :)

 6. teekay pisze:

  I jeszcze chciałbym dodać, że mój pierwszy post mógł zostać źle odebrany za co przepraszam, bo nie chciałem wyjść na kogoś kto pierwszy krytykuje a nic nie robi, a na pewno nie było to (tj. krytyka) moim zamiarem.

 7. odin pisze:

  Nic się nie stało :) Ogólnie Bruno wyszedł sam z taką propozycją i tak naprawdę myślę, że nie musiał mnie nawet o to pytać. Zresztą, pytać kogokolwiek z nas! Każda akcja promocyjna która wychodzi z naszej społeczności jest czymś co mnie naprawdę cieszy :) Zważywszy na to, że już kiedyś Bizon prosił ludzi o pomoc w promocji, pomyślałem że i tym razem nic się nie stanie. Ale tak czy inaczej na pewno to przedyskutujemy :)

  PS: Jak podoba się nowa tapeta :) ?

 8. teekay pisze:

  Milusia. ;p Tytuł gry całkiem dobrze wpasowuje się między obszarem ze sponsorami a oknem głównym. Ale gdybym miał być szczery to w sumie zawsze podobało mi się pierwotne tło. Mam słabość do zielonych łąk. ^^

 9. odin pisze:

  Wróci jak już nie będziesz mógł wytrzymać. To będzie tydzień double-xp które dostaje się z puszek po koli :D
  Jak chcesz mogę Ci ustawić indywidualne tło :D

 10. teekay pisze:

  A to takie cuda da się zrobić? To bardzo proszę, jeżeli oczywiście nie masz pożyteczniejszych rzeczy do roboty o pierwszej w nocy w piątek (sobotę). ;] No i mam nadzieję, że przez to nie stracę szansy na double-xp!!!

 11. odin pisze:

  Wszystko da się zrobić. Programowanie w php jest bardzo proste :) Powinieneś widzieć tło po zalogowaniu :) Oczywiście daj mi znać gdybyś chciał żeby to wszystko wróciło do normy.

 12. teekay pisze:

  O, jaka uspokajająca zieleń. I chmurki takie ładne. Aż mi się lato przypomniało. Dzięki. :)

 13. Bruno pisze:

  Moje propozycje na reklamę, które będę ustalał z klientem to: umieszczenie linku do DsPodcast w opisie filmiku zawierającego intro (każda sesja nagraniowa będzie rozpoczynała się intrem) , dodanie linku do strony w opisie kanału z dopiskiem polecającym naszą stronę, polecenie strony w pierwszym filmiku serii zawierającym intro.

 14. Norbert pisze:

  Wychodzi na to, iż bruno tak bardzo angażuje się w działalność DSP, że proponuje zmienić nazwę strony na Dual Shock Bruno :>

 15. Frog pisze:

  Pewnie kwestia kilku tygodni

 16. Bruno pisze:

  Ogłaszam dobrą nowinę! Klientowi spodobało się moje intro i oczekuje dalszej współpracy. Reklama naszej strony niedługo zawita na jego stronę! Dziękuje wszystkim, którzy mi pomogli! To kolejny sukces!

Add Comment Register

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>