Jest robota panowie i panie!

Jest zadanie do wykonania. Zadanie, które przysłuży się naszej stronie! Zaproponowałem pewnemu twórcy „Zagrajmy w”, że DSPodcast będzie dla niego robił intra do filmików w zamian za reklamę. To nie powinno być dla nas trudne. Potrzeba nam materiałów z gier i pomysłów. Nasz klient chce by intro było nie dłuższe niż 30 s i było zbieraniną efektownych momentów z podłożoną muzyką. Coś jak trailer.

Nie mogę publicznie mówić z jakiej gry potrzebne jest intro, ponieważ nasz zleceniodawca chce zachować poufność swoich zamiarów dotyczących wrzucania kolejnych serii. Termin do 24. stycznia.

Jeśli chcesz pomóc – zgłoś się na numer GG:43655181 lub napisz w komentarzu. Z góry dziękuję za pomoc!

Informacje o Bruno

Zakochany w grach RPG, z naciskiem na cRPG. Poza grami? Siatkówka i piłka ręczna. Nienawidzę reklam w internecie (a kto lubi). Początkujący let's player. Co mnie tutaj przywiodło? Chęć przestania być tylko konsumentem gier. Chęć pokazania ludziom swojego stylu gry. Od jakiegoś czasu zajmuję się promocją DSP w internetach.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

17 odpowiedzi na „Jest robota panowie i panie!

 1. kryspin013 pisze:

  O jakiego „zagrajmera” (lub jak kto woli „let’s playera”) chodzi?

 2. teekay pisze:

  Z całym szacunkiem do kolegi z youtuba, ale nie jestem pewny, czy przypadkiem w takim układzie nie wyszło na to, że to nie on będzie reklamował DSP, tylko DSP będzie reklamowało jego działalność. ;p

 3. odin pisze:

  Hmmm myślałem, że zapis na początku lub końcu nagrania w stylu „Sprawdźcie dspodcast.pl” nie będzie niczym krzywdzącym dla żadnej ze stron, ale w pełni respektuje wasze zdanie. Będziemy mieli o tym zresztą mała konferencję tak więc sprawa zostanie bardzo szybko wyjaśniona.

 4. Non pisze:

  “Sprawdźcie dspodcast.pl” nie będzie niczym krzywdzącym dla żadnej ze stron

  No kurde, wymiana reklamowa zawsze jest korzystna. Bo ktoś od nas może się zainteresować filmikami, a ktoś od filmików może posłuchać podcastu.

  Chętnie bym pomógł, ale kompletnie się na tym nie znam. Tak więc, będę was wspierał duchowo :).

 5. teekay pisze:

  Ależ odinie, mnie to wcale nie przeszkadza. ;p To tylko moja luźna i pewnie mało znacząca uwaga. Wszystko co poczynicie na pewno będzie wykonane z myślą o dobru strony DSP i mnie pozostaje tylko cieszyć się ze wszelkich działań do tego zmierzających. :)

 6. teekay pisze:

  I jeszcze chciałbym dodać, że mój pierwszy post mógł zostać źle odebrany za co przepraszam, bo nie chciałem wyjść na kogoś kto pierwszy krytykuje a nic nie robi, a na pewno nie było to (tj. krytyka) moim zamiarem.

 7. odin pisze:

  Nic się nie stało :) Ogólnie Bruno wyszedł sam z taką propozycją i tak naprawdę myślę, że nie musiał mnie nawet o to pytać. Zresztą, pytać kogokolwiek z nas! Każda akcja promocyjna która wychodzi z naszej społeczności jest czymś co mnie naprawdę cieszy :) Zważywszy na to, że już kiedyś Bizon prosił ludzi o pomoc w promocji, pomyślałem że i tym razem nic się nie stanie. Ale tak czy inaczej na pewno to przedyskutujemy :)

  PS: Jak podoba się nowa tapeta :) ?

 8. teekay pisze:

  Milusia. ;p Tytuł gry całkiem dobrze wpasowuje się między obszarem ze sponsorami a oknem głównym. Ale gdybym miał być szczery to w sumie zawsze podobało mi się pierwotne tło. Mam słabość do zielonych łąk. ^^

 9. odin pisze:

  Wróci jak już nie będziesz mógł wytrzymać. To będzie tydzień double-xp które dostaje się z puszek po koli :D
  Jak chcesz mogę Ci ustawić indywidualne tło :D

 10. teekay pisze:

  A to takie cuda da się zrobić? To bardzo proszę, jeżeli oczywiście nie masz pożyteczniejszych rzeczy do roboty o pierwszej w nocy w piątek (sobotę). ;] No i mam nadzieję, że przez to nie stracę szansy na double-xp!!!

 11. odin pisze:

  Wszystko da się zrobić. Programowanie w php jest bardzo proste :) Powinieneś widzieć tło po zalogowaniu :) Oczywiście daj mi znać gdybyś chciał żeby to wszystko wróciło do normy.

 12. teekay pisze:

  O, jaka uspokajająca zieleń. I chmurki takie ładne. Aż mi się lato przypomniało. Dzięki. :)

 13. Bruno pisze:

  Moje propozycje na reklamę, które będę ustalał z klientem to: umieszczenie linku do DsPodcast w opisie filmiku zawierającego intro (każda sesja nagraniowa będzie rozpoczynała się intrem) , dodanie linku do strony w opisie kanału z dopiskiem polecającym naszą stronę, polecenie strony w pierwszym filmiku serii zawierającym intro.

 14. Norbert pisze:

  Wychodzi na to, iż bruno tak bardzo angażuje się w działalność DSP, że proponuje zmienić nazwę strony na Dual Shock Bruno :>

 15. Frog pisze:

  Pewnie kwestia kilku tygodni

 16. Bruno pisze:

  Ogłaszam dobrą nowinę! Klientowi spodobało się moje intro i oczekuje dalszej współpracy. Reklama naszej strony niedługo zawita na jego stronę! Dziękuje wszystkim, którzy mi pomogli! To kolejny sukces!

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>