Splinter Cell: Double Agent Taktyczne Szpiegostwo – Część 6


Jak to jest wynieść taktyczne szpiegostwo na wyższy poziom niż dotychczas? Jeśli jesteś ciekawy, zapraszam do oglądania.

Czym jest Taktyczne Szpiegostwo? Jest to najczystsza forma skradania z użyciem gadżetów w taktyczny sposób, skradając się przez linie wroga, czy też sojusznika, wypełniając główne cele i nie wykorzystując żadnych ofensywnych/agresywnych ataków jeśli nie jest to konieczne. Zaawansowany styl Ducha – nie wykryty/nie ogłusza/nie zabija/nie gasi oświetlenia, jeśli nie jest to konieczne.

Informacje o jaruto

Gracz który uważa iż dzisiejszy poziom trudności normal jest jak easy kilkanaście lat temu. Początkowo, (bo już od źrebaka) miał styczność z grami na NESa, konsoli Commodore u kuzyna a dopiero kilka lat później zaczął grać na PC-tach - miłośnik gier akcji, taktycznych militarnych strzelanek, platformówek, skradanek. Lubi ginąć często i gęsto ale irytacja może przyjść szybko gdy to nie umiejętności zawodzą (jakie by nie były), a okropnie napisane sterowanie które z trudem przechodzi mu przez gardło, zwłaszcza jeśli pojedynczy klawisz, przycisk jest przypisany do wielu akcji jak to się w dzisiejszych czasach robi. Ponadto zacięty fan Batmana jak i Mangi&Anime. Uwielbia aktywnie spędzać czas, trenując zarówno K1 i system walki ulicznej - Israeli Krav Maga. Lubi czytać książki z gatunku political thriller. Obecnie uczy się zaocznie na studium Informatycznym w Białymstoku.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Splinter Cell: Double Agent Taktyczne Szpiegostwo – Część 6

 1. odin pisze:

  Jaruto błagam popraw tagi bo to jest tragedia…

 2. odin pisze:

  Taaaaaaaagggggggiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

 3. Bizon pisze:

  Serio jaruto – trzeba by poprawić te tagi.
  odińsko nie będzie latał i każdemu poprawiał zawsze ;)

 4. jaruto pisze:

  odin, wiesz że ciężko teraz mam na stażu i nie mogę tak często pojawiać się na DSP jak przedtem więc nie mogłem szybko tego poprawić… a co do tagów, ekhm… wpisałem tagi poprawnie, po kolei ale to nie moja wina, że strona strzeliła focha i porozsypywała mi je bez skrupułów. Skoro takie cyrki się dzieją to będę dodawał tagi pojedynczo, zamiast wszystkie razem.

  Dodam iż wcześniej takiej sytuacji nie miałem bo kod strony zachowywał się poprawnie.
  Za chwilę to poprawię.

 5. jaruto pisze:

  Pojedyncze wpisywanie nie przyniosło rezultatów : /

 6. odin pisze:

  Rzecz jasna mi się nieoczekiwanie udało ;)

 7. jaruto pisze:

  Strona informuje abym robił tagi po przecinku. Gdy tak robię, zaczyna wariować. Przypuszczam że bez przecinków poszło, a jak to nie to, to nie mam pojęcia dlaczego mi się psuje : f

 8. odin pisze:

  TAK: splinter cell double agent, splinter cell conviction.
  NIE: splinter, cell, double, agent.

  ;)

 9. jaruto pisze:

  Okej, odin. Dzięki. Dobrze by było abyś dodał jakąś podpowiedź która byłaby jasna i klarowna na tej stronie bo podpowiedzi są nie do końca oczywiste.
  To tak na przyszłość zapobiegać aby takiej sytuacji więcej nie było ; )

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>