Splinter Cell: Chaos Theory Taktyczne Szpiegostwo – Coop – Seoul


Zanim zakończę serię dla samotnego wilka, tym razem mam przyjemność pokazać wam tryb kooperacji w którym zasady też nie będą odbiegać od tych jakie już poznaliście, czyli – przeniknięcie na teren wroga, sojusznika będąc nie wykrytym, nie używając żadnych agresywnych środków jeśli nie jest to konieczne do wykonania głównych i pobocznych wytycznych w możliwie najbardziej profesjonalny sposób.

Postanowiliśmy nagrać materiał w nietypowy sposób, włączając do tego nasze głosy i dwa ekrany na którym pokazywane są nasze akcje, (podziękowania za pomoc dla Akiego). W jednym u góry gram Ja, natomiast mój kumpel ma ekran ustawiony na dole. Mamy nadzieję iż spodoba wam się taki rodzaj materiału.
Nasze rozmowy nie zostały wyreżyserowane – całkowita improwizacja.
Zapraszamy.

Informacje o jaruto

Gracz który uważa iż dzisiejszy poziom trudności normal jest jak easy kilkanaście lat temu. Początkowo, (bo już od źrebaka) miał styczność z grami na NESa, konsoli Commodore u kuzyna a dopiero kilka lat później zaczął grać na PC-tach - miłośnik gier akcji, taktycznych militarnych strzelanek, platformówek, skradanek. Lubi ginąć często i gęsto ale irytacja może przyjść szybko gdy to nie umiejętności zawodzą (jakie by nie były), a okropnie napisane sterowanie które z trudem przechodzi mu przez gardło, zwłaszcza jeśli pojedynczy klawisz, przycisk jest przypisany do wielu akcji jak to się w dzisiejszych czasach robi. Ponadto zacięty fan Batmana jak i Mangi&Anime. Uwielbia aktywnie spędzać czas, trenując zarówno K1 i system walki ulicznej - Israeli Krav Maga. Lubi czytać książki z gatunku political thriller. Obecnie uczy się zaocznie na studium Informatycznym w Białymstoku.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Splinter Cell: Chaos Theory Taktyczne Szpiegostwo – Coop – Seoul

 1. odin pisze:

  Okej, skoro nikt nic nie pisze to ja uderzę jako pierwszy – jaruto, montuj film na widescreen a okienko kolegi wrzucaj jakoś na boku. Sprawa druga, Artur musi podbić swój mikrofon lub musisz nagrywać multichannel i później niezależnie podbijać jedną ze ścieżek z jego głosem. Bez tego różnica głośności między wami jest naprawdę duża.

 2. jaruto pisze:

  Nawet nie sądziłem że mi ktoś tutaj odpisze. Dzięki za tę poradę. Następnym razem spróbujemy tę jakość dźwięku polepszyć :)
  Z tym widescreenem to mniej więcej coś takiego jak tutaj http://www.youtube.com/watch?v=QGoTA3w2qMc ?

 3. odin pisze:

  Przypomnę Ci – czytam wszystko i oglądam każdy materiał jaki wpada na stronę – no ale kurde nie mogę pod wszystkich zostawiać komentarzy bo to będzie strasznie odtwórcze i budzące złe skojarzenia :)

  Co do tego ułożenia – jak najbardziej. Możesz też zmieniać kompozycję okienek i gdy dzieje się coś ciekawego na tym mniejszym, zamienić okienka miejscami.

 4. jaruto pisze:

  Zrozumiano.
  Okej, to doda trochę dynamizmu do tych scen które mają być wyróżnione na pierwszy plan :)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>