Let’s Play: Thief – Deadly Shadows #1


Złodziej Garrett, klasyka gier zawitał wreszcie na naszą stronę. Oto pierwszy odcinek let’s playa, który zapowiada się na długi i ciekawy. Let’s play ten, będzie zawierał komentarz tekstowy oraz różne sposoby przejścia kluczowych części misji. np. Do posiadłości wejść można nie tylko głównym wejściem, ale także oknem i bocznym wejściem. I jeszcze jedno. Czy chcecie bym dodawał długie filmiki, czy krótsze (ok.25 minut). W przypadku długich filmików będzie kiepsko z HD. Zapraszam!

Informacje o Bruno

Zakochany w grach RPG, z naciskiem na cRPG. Poza grami? Siatkówka i piłka ręczna. Nienawidzę reklam w internecie (a kto lubi). Początkujący let's player. Co mnie tutaj przywiodło? Chęć przestania być tylko konsumentem gier. Chęć pokazania ludziom swojego stylu gry. Od jakiegoś czasu zajmuję się promocją DSP w internetach.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Let’s Play: Thief – Deadly Shadows #1

 1. teekay pisze:

  Fajny gameplay, świetnej gry. :) Sam nie miałem z nią zbyt długo styczności ze względu na słabą konfigurację mojego sprzętu gdy ta gra miała swoją premierę, co nie pozwoliło mi się nią zbytnio nacieszyć. Ponowne zaznajomienie się z tą częścią serii skończyło się równie szybko, bowiem grafika już jakiś czas temu za bardzo mnie odstraszyła. Ciekawe jednak, że jest to wciąż jedna z nielicznych gier, w której widzimy nogi swojej postaci gdy skierujemy kamerę w dół. :p Nawet teraz jest to rzadkość, wtedy to było wręcz pewne novum. :)
  Wracając do nagrania: niestety nie wiem do czego służył klucz ze skarbca. Pamiętam, że próbowałem to rozkminić wielokrotnie błąkając się korytarzach posiadłości, niestety bezskutecznie. Sam jestem ciekaw do czego jest on potrzebny. Może przydaje się w późniejszej misji?

 2. Non pisze:

  Zabiłeś… Kotka…

  Jak dla mnie, taki filmik jak jest teraz – może być. Ale dobrze by było, gdybyś w jednym filmiku zmieścił całą misję, bo tak się najwygodniej ogląda.

 3. Bruno pisze:

  Późniejsze misje mają więcej sposobów na wykonanie zadań i są dłuższe, więc w takim wypadku żegnaj HD.Thief w 480 jest naprawdę nie do oglądania. Poczekam na opinie innych i zadecyduję.

 4. teekay pisze:

  Jak dla mnie mogą być krótsze filmy za to w lepszej jakości.

 5. szacool pisze:

  Tylko w HD.
  O ile brak wysokiej rozdzielczości nie przeszkadza specjalnie w oglądaniu np. Nas to kręci, gdyż tam komentarz jest najważniejszym punktem programu, tak tutaj – przy czystym Let’s Play’u jakość nagrania naprawdę ma znaczenie. Przyznam, że oglądam nieme Let’s Play’e Akiego czy jaruta (którzy nagrywają w 720p) z przyjemnością, tak za Batmana nie mogłem się zabrać właśnie z uwagi na brak HD – nie jest to duża strata, bo to jedna z moich najulubieńszych produkcji i bardzo dobrze ją pamiętam, ale że Thief 4 w produkcji, a ja nie miałem styczności z poprzednimi odsłonami, to przyda mi się taki edukacyjny cykl.

 6. Bruno pisze:

  Następne odcinki Batmana będą w HD. Ogólnie teraz wszystko będzie w HD, ale odcinki nie będą po 40 minut, tylko po około 25-30.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>