Let’s Play! Modern Warfare 2

Z planowanego We’ll do It Live nici, toteż przedstawiamy wam niespodziewany, iście snajperski atak znikąd – Let’s Play! trybu Spec Ops z Modern Warfare 2. Wirtuoz faili Lock0n wraz z wiszącym mu nad ramieniem Bladym podejmą się przejścia pierwszej snajperskiej misji z tego trybu. Zapraszamy!

Informacje o Blady

Fan ASG, militariów, gier video, filmów, motoryzacji oraz miłośnik tworzenia słów niemalniezwykle brzmiących. Mógłby popełnić samobójstwo skacząc ze swojej pewności siebie na swoją inteligencję. Brutalnie szczery, wierny swojemu skrzywionemu, wiecznie sarkastycznemu spojrzeniu na świat.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Let’s Play! Modern Warfare 2

 1. Bizon pisze:

  6:03 – trzeba usłyszeć ;D.
  Ogólnie brawa dla LockOna, który wpasował się idealnie w nasze klimaty i nie dał się przyćmić Blademu ;).

 2. Aki Evans pisze:

  A to już wyczyn :}

  Bardzo miło oglądało się ów materiał. Przyjemnie, ciekawie a co najważniejsze na luzie :} I tak jak napisał bizon 6:03 i wszytko jasne :}

 3. grabczas pisze:

  „Jak próbowaliśmy wcześniej to wyszło doskonale..” Prawo nagrywania let’s playa numere jeden, jak coś ci wyszło na próbie spieprzysz to w czasie nagrania :P L0ckOn uwielbiam cię, dzięki tobie nie odejdą w zapomnienie komedie które narodziły się przy lets playach Hitmana :D Keep it going!

 4. Abaddon pisze:

  „Jak próbowaliśmy wcześniej to wyszło doskonale..” tak jak graliśmy z odinem w conviction i nagraliśmy godzine całkiem dobrego materiału gdzie dobrze nam szło (końcówka się nie liczy) i zdołaliśmy obgadać parę tematów po czym okazało się że nagrał się tylko fragment końcówki filmiku po misji.

 5. jaruto pisze:

  Moje kondolencje, Abaddon ;d

 6. Abaddon pisze:

  [*] pudła.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>