Metal Gear Solid Let’s Play #7 – Wilk!


Oto nadchodzi siódmy odcinek Let’s Play z Metal Gear Solid 1. Po zestrzeleniu Hind’a w końcu możemy ruszyć do podziemnej bazy gdzie znajduje się Metal Gear Rex i tradycyjnie by tam się dostać będziemy musieli wpaść w parę pułapek!

Podczas nagrań tego odcinka sam trochę się zdziwiłem. Mimo że grę znam bardzo dobrze praktycznie pamiętam każde zdanie wypowiedziane w jeden z rozmów z tego odcinka, mimo że wiem jak to się skończy to i tak się wzruszyłem. Jestem bardzo ciekaw czy wy także wzruszy/dotknie ten docinek!

Bonus dla tych co skończyli odcinek -> W MGS:The Twin Snakes pewna scena został bardzo rozbudowana i myślę że warto ją pokazać:
(zsynchronizowano to z dźwiękiem z originale wersji z PSX)

Informacje o Aki Evans

Otaku, uzależniony od gier MMO oraz osu!. Amatorski montażysta oraz początkujący filmowiec. Uwielbia twórcze zajęcia i zawsze szuka nowych możliwość do rozwijania i poszerzania swoich pasji. Wieczny optymista.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>