Let’s Play: Resident Evil 5 Co-Op, część: 6


Witamy! Tym razem kolejny odcinek i jak zwykle nie obeszło się bez problemów. W niektórych momentach nagranie czernieje ze wstydu. Dlaczego? Szanowny Sony Vegas nie raczył odpowiedzieć. Mimo wszystko po kilku minutach wszystko wraca do normy. Dlaczego nie renderowaliśmy jeszcze raz? Madness. Bardziej raczy nas wizja trałowania jajcami po szkle. Niemniej, zapraszamy do oglądania i komentowania.

Naprawdę szkoda mi materiału jaki się zmarnował poprzez wspomniane zczernienia – niestety tak to bywa przy edytowaniu dużych kolekcji (powyżej 150GB nagrań). Edycja nie jest przyjemna, szczególnie gdy musi być powtarzana kilka razy i zakończona 8 godzinnym renderowaniem materiału z formatu HD do mniejszej rozdzielczości. Postaram się z tym walczyć, jednak to przypadłość którą ciężko jest wyeliminować :(

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Let’s Play: Resident Evil 5 Co-Op, część: 6

 1. Cline pisze:

  2 Minuta odin zajebiście kręci zaworem :>

  Więcej ja chce więcej Let’s Play z gier to jest jak nóż w Hitmanie musi być.

 2. Divi pisze:

  Z odina to się nygus zaczyna robić. Te odzwyki („FUCK, MAN!).

 3. odin pisze:

  Gara muw-ałt!

 4. Divi pisze:

  No i podtrzymuję moje zdanie, że za każdym razem, jak wyżej wymieniony homo sapiens ujrzy Uroborosa to „wpada w coś pomiędzy paniką a zachwytem”.

 5. Divi pisze:

  A demo swoim granatnikiem kiedyś coś rozpierdoli, mówię wam to.

 6. Cline pisze:

  A i mi się podobają te ujęcia zrobione z danej klatki filmowej i spauzowane.

 7. CialnyGD pisze:

  He he he, a jednak Invaders must die, sie przydalo :)
  Jak zwykle trzymacie poziom chłopaki :)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>