Let’s Play: Rainbow Six Vegas, część: 2


Ponowny atak Let’s Playa! Czy odinowi uda się uciec z szybu? Czy pięcio minutowa wstawka w helikopterze zostanie wycięta? Jak to się stało, że zginąłem przy białym autokarze turystycznym? Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć w kolejnej części Let’s Play: Rainbow Six Vegas. Zapraszamy! PS: Bizon kto nagrywa Hitmana? Chyba że nagrywamy oboje, i są to 2 różne style gry :)?

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

13 odpowiedzi na „Let’s Play: Rainbow Six Vegas, część: 2

 1. Bizon pisze:

  Wg. mnie nagrywa jedna osoba, ale komentują i planują misję dwie – wtedy jest to ciekawiej oglądać jak np. ja gram i mi nie wyjdzie, to ty zawsze możesz po mnie pojechać ;).
  Ja postaram się dzisiaj wziąć od kumpla Blood Money na PC i dam ci znać czy mój lapek da radę z graniem i nagrywaniem.

 2. Gr00by pisze:

  Dalej dalej nogi Gadżeta! Dalej dalej ręce Gadżeta!

 3. odin pisze:

  Nie wiem jak zorganizować live feed, czy coś do komentowania na żywo. Chyba że masz kamerę, lub coś takiego. Skype raczej niechętnie współpracuje z aplikacjami pełnoekranowymi, tak by udostępniać ekran i ułatwić komentarz.

 4. kryspin013 pisze:

  „Taste The Rainbow Motherfucker!” :D

 5. jaruto pisze:

  Świetnie się ogląda twoje let’s playe :) Nie mówię tego po to żeby się podlizać :P serio, śmiechu co nie miara i co chwilę mam banan na twarzy czyli jak jest? Dobrze… ^^

 6. jaruto pisze:

  Aha zapomniałem dodać… Hitmany i Splinter Cell Chaos Thoery jak najbardziej popieram ; )

 7. odin pisze:

  :) Miło to słyszeć! Nagraliśmy już 2 odcinki Splinter Cell Conviction Co-Op z baddonem :) jest dobrze :D

 8. jaruto pisze:

  Hardcorowo, czekamy :D

 9. GMP pisze:

  Generalnie my słuchacze, nawet ci mało aktywni również mamy nadzieje na rozwijanie się strony i zaglądamy na nią codzienni po więcej i więcej materiału. A jego różnorodność w ostatnim czasie, daje szanse na znalezienie czegoś dla siebie coraz większemu gronu internautów. Kawał dobrej roboty a ostatni podcast 61? w piątkę pomimo obaw nie był chaotyczny i jego forma jak najbardziej się sprawdziła.

 10. odin pisze:

  Dzięki :)

 11. DR PROZAK pisze:

  Na jakim poziomie gracie? Ta gra zyskuje na poziomie realistic. Bardzo milo wspominam coop’a z kumplami i wspolne granie w R6 Vegas. Ach ile to juz czasu minelo, 3 spalone xboxy temu juz w to grywalem ;)

 12. odin pisze:

  Nie pamiętam dokładnie – powinienem mówić o poziomie trudności w pierwszym let’s playu.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>