Let’s Play: Rainbow Six Vegas, część: 1


Z pomocą wirujących umiejętności monterskich prezentuje wam pierwszy odcinek Let’s Play Rainbow Six Vegas! Znakomite narzędzie jakim jest Windows Movie Maker oraz ogrom opcji jak oferuje, urodziło nowy materiał filmowy, którym postanowiłem się pochwalić i być może zachęcić innych do prowadzenia własnego Let’s Playa (ewentualnie komentowania dspodcastowego :). Jeśli macie jakieś propozycje – wlacie śmiało! Ok, więc – zaczynamy!

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Let’s Play: Rainbow Six Vegas, część: 1

 1. Bizon pisze:

  Grało się w Vegas jakiś czas temu… Doszedłem do ponad połowy gry. Niestety – pierwsze misje w Meksyku są (przynajmniej w mojej opinii) są po prostu słabe. Później jest lepiej ;).
  Aha no i – gra się przycina na ODINA KOMPIE?! No way!
  Ogólnie, bardzo przyjemny materiał – może w wolnym czasie sam coś nagram w przyszłym tygodniu ;)

 2. odin pisze:

  DOBRZE! Aki rób reklamę na youtubie :) Bizon pisz maile do wszystkiego ;d

 3. toblakai pisze:

  Kurcze, odgłosy tego Logana przy trafieniu brzmią jakby kule sprawiały mu przyjemność erotyczną… Ogólnie bardzo fajna inicjatywa ze strony obecnego tu odina. Moglibyście nagrać Lets play’a dla Hitmana. To by mogło być interesujące, zobaczyłbym wreszcie jak ta gra wygląda i przy okazji w H można chyba sobie dowolnie eksterminować z tego co kojarzę – jest pole do popisu.

 4. Bizon pisze:

  Piiiiiękny pomysł! Polać mu!
  Postaram się w przyszłym tygodniu wziąć od kumpla Blood Money i będziemy kombinować ;)

 5. odin pisze:

  No to kto pierwszy, bo mam 3 trylogie na półce ;D

 6. Divi pisze:

  Boże, ta lokalizacja jest tak niedorobiona, że szkoda gadać. Dobrze, że przeszedłem Vegas w wersji angielskiej na Xklocu. Oglądając tego let’s play’a widać, że przez te polskie głosy gra staje się straszna i traci na klimacie. A tak ogólnie, to ta gra jest idealna, gdy gra się w nią po godzince dziennie, bo wtedy tak szybko się nie nudzi. No i to beznadziejne zakończenie, przy którym nabluzgałem na twórców jak głupi.

  A co do samego Let’s Play’a, to na to czekałem. Już dawno tutaj nie wchodziłem, ale coś czuję, że może w końcu wrócę do słuchania waszych podcastów. A do filmów przydałby się jeszcze ktoś z takim samym zrytym poczuciem humoru jak odin.

  PS. Ciupaciupaciup ciupaciupaciup ciupaciupaciup ciup.

 7. Iroks pisze:

  Jakieś rozgrywki multi były by lepsze, albo singiel ale w kilka osób komentowanych.

 8. Abaddon pisze:

  odin-Splinter cell (chaos theory nie conviction kuuuurwa!!!) na co-opie!

 9. Cline pisze:

  Mogłeś dodać filmik jak zawiesiłem granat na framudze od drzwi =(

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>