Let’s Play: Hitman Blood Money, część: 3


Kolejny poniedziałek i kolejny odcinek Blood Money. Tym razem trzecia misja i jak zwykle trzy gameplaye. Na ten moment niemal skończyliśmy nagrywać wszystkie odcinki, dlatego już za niedługo zajmiemy się innymi projektami. Jak widzicie treści na stronie pojawia się coraz więcej dlatego wypada się tylko cieszyć i liczyć na to, że taki stan rzeczy będziemy w stanie utrzymać. Dobre nowiny: jutro pojawi się kolejny nowy Let’s Play: Resident Evil 5 (aktualnie się renderuje), dlatego też nie zapomnijcie nas odwiedzić!

Przejście Bizona:

Przejście odina:

Przejście Bladego:

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Let's Play i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Let’s Play: Hitman Blood Money, część: 3

  1. grabczas pisze:

    Blady ty powinieneś dostać specjalny mod Hitmana pod tytułem Święci z Bostonu bo patrzę to by tobie pasowało. Na początku powiedziałeś że będę nie pocieszony, wydawało ci się :P Wyszło fajnie, szkoda tylko że tyle przewijania było bo nie mogłem waszych rozkmin zrozumieć.
    Bizon, Odin: Wam w sumie nie wiem co napisać bo ja w Hitmana grać zwyczajnie NIE umiem. Na pewno jednak fajnie się to wszystko ogląda. Odin Speedruny rób coraz lepsze :D

  2. jaruto pisze:

    Te bugi sztucznej inteligencji w Krwawej Forsie mnie rozwalają, widzą przez ściany, pojawiają się znikąd, wtf? Miałem te same problemy i z tego powodu dotrwałem tylko do misji gdzie można przebrać się za Clowna i tam głupota ochrony mnie skutecznie odstraszyła od dalszego grania. Nie wiem czy to wina płytki od CDA, że takie glithe miałem jak np. stoję sobie spokojnie jako clown obok ochroniarzy i nagle do mnie zaczynają strzelać z niewiadomego powodu i to za każdym razem… a może save mi się zepsuł, nieważne! Już wolę popatrzeć jak ktoś w to gra i się zrelaksować patrząc na wasze wyczyny : )

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>