Call of Duty Black Ops, co już wiemy – Perki, NaziZombie!


Jak obiecałem oto kolejna garść informacji o nadchodzącym Call of Duty Black Ops. W tej części omówimy system perk’ów w grze, co potwierdziło Treyarch na temat pecet-owych wersji gry, wzmiankę o Split Screen oraz parę innych informacji. Zapraszam do lektury.

Rozpocznę od najbardziej obszernej cześć, czyli potwierdzonych na ten moment Perk;ów w grze. Zanim jednak głębiej je opiszę to zobaczmy, co w tej sprawię przygotowało/zmieniło Treyarch.

Więc tak prezentuję się pięć perek z zestawu niebieskich, czyli dla mnie są to perki typu survival. Ciekawą „umiejętnością” jest Scavenger, bez którego wnioskuję nie będziemy mogli podnosić amunicji, co oznaczą kolejną (jeżeli prawdziwą) nowość w serii, która bardzo mnie cieszy. Szybkie poruszanie, odporności, oraz niewidzialność dla klasycznych UAV to już standard, lecz Hardline nie podoba mi się w tym spisie, ponieważ trochę psuję tą listę.
Przejdźmy teraz do perek typu Broń:

To zestawienie jest klasyczne dla CoD. Nie ma za bardzo co się rozpisywać, bo są to dobrze znane przywileje z poprzednich części, tylko tym razem pod innymi nazwami i to chyba jedyna nowość.
A teraz czas na ostatnie zestawienie Perk’ów typu Taktyka.

Nie lubię tych umiejętności, mogą dać zbytnią przewagę wrogom. Cieszy mnie brak Martyr (Męczennik), który zawszę doprowadzał mnie do białej gorączki, został stary Last Chance (Ostatni bastion) pod nazwą Second Chance, jednak to już przeboleje. Ciekawie prezentuję się Hacker z Pro i bardzo chcę zobaczyć na jakiej zasadzie będzie opierać się to przejmowanie (ale i tak zostanę Ninja).
Tyle na razie wiemy o zmianach w systemie perk;ów. Niektóre zmiany są ciekawe, inne nie, lecz w moim końcowy podsumowaniu prezentuję się to bardzo dobrze.

Niedawno opublikowano spis rzeczy potwierdzonych oraz niepotwierdzonych dla PC-towej wersji gry.

Potwierdzono:
Serwery Rankingowe
Serwery Hazardowe,
Combat Training z opcją gry offline na split screen
Teatr – możliwość nagrywania, oglądania, udostępniania naszych meczy.
Create-a-Class 2.0- czyli cały zestaw modyfikacji.
Kontrakty
Edytor Emblematów własnych oraz klanowych
Serwery Dedykowane
Możliwość modyfikacji perk, killstreaków dla serwerów
Narzędzie do tworzenia modyfikacji do gry
Globalny ranking oraz statyki
Wyłączność dla STEAM
VAC jako program przeciw oszustom
Brak upublicznionych plików serwerowych

Niepotwierdzone:
Maksymalne ilości graczy na serwerach
Minimalne wymagania sprzętowe
Nawet ładna ta lista. Na pewno zauważyliście, że gra otrzyma wparcie dla serwerów dedykowanych. Jednak jest tu jedno ale, jedynym dostawcą serwerów do gry będzie GameServers.com ma to swoje wady jak i zalety. Cena jednego prywatnego slot-u wynosi $0.99, czyli około 3zł. Za 18 slotowy serwer publiczny zapłacimy około 50zł/mc, w dodatku do listy lokalizacji serwera została dodana Warszawa co oznacza jakieś normalne pingi w kraju (nie dla mnie). Jednakże, będziemy w stanie postawić na własnym komputerze prywatny serwer, tylko ten serwer będzie dostępny tylko wtedy gdy osoba host-ująca będzie online.
Treyarch potwierdził, że w grze nie ujrzymy dobrze znanego z Call of Duty: World at War trybu kooperacji dla 4 graczy. Nie wykluczone jednak, że w grze pojawi się co-op na zasadzi Misji specjalnych tak jak w MW2. Wiemy także, że w Split Screen pojawi się w trybie Combat Training.
Ciekawostka. Potwierdzono dwóch nowych aktorów, którzy użyczyli swoich głosów postaciom z gry. Pierwszym jest Garry Oldman, który miał już swoją przygodę z Call of Duty: World at War, w której podłożył głos Viktorowi Rezonova. Drugim panem jest Ed Harris, który wcieli się w jedną z kluczowych postaci gry – Agenta Hudsona.
Producenci gry chcieli nas zaskoczyć wprowadzeniem do gry znanego już trybu NaziZombie. Jednak cały plan (najprawdopodobniej) pokrzyżowały pewien sklep internetowy przez opisie poradnika do gry który możemy zamówić:

A dzień później pojawił się nowy trailer tego trybu. Osobiście bardzo cieszę się z wprowadzeniem tej zabawy do gry bo w CoD:WaW było to naprawdę świetne.

http://www.youtube.com/watch?v=gHXYzPuUd0E

Zalecam pilnować stronę gknova6.com ponieważ tutaj najprawdopodobniej otrzymamy więcej informacji na temat tego trybu. Polecam wejść na podaną wcześcniej stronę i dokładnie z analizować filmik który zostaje tam odtwarzany. W tle możemy zobaczyć pewnego człowieka cały czas bijącego w okno, a na filmach prawdopodobnie jest pokazana historia jak doszło do zakażenia tym wirusem.

Mam nadzieję, że otrzymaliście jakieś nowe informacje na temat gry, jednak dla mnie to nie koniec, ponieważ 15 listopad zostanie wyemitowany nowy odcinek GameTrailers TV, który zostanie właśnie poświęcony nowemu Call of Duty. Stay Tuned!

Informacje o Aki Evans

Otaku, uzależniony od gier MMO oraz osu!. Amatorski montażysta oraz początkujący filmowiec. Uwielbia twórcze zajęcia i zawsze szuka nowych możliwość do rozwijania i poszerzania swoich pasji. Wieczny optymista.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Artykuły i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Call of Duty Black Ops, co już wiemy – Perki, NaziZombie!

  1. phsx pisze:

    Dziękuję nie kupuję.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>