SpoilerAlert Podcast #4.1

Uwaga – przed przesłuchaniem najnowszego SpoilerAlert Podcast zapoznaj się z ulotką dołączoną do nagrania bądź skonsultuj się ze swoją dziewczyną (ta, powodzenia).

Produkt zawiera:
– dokładną analizę gry MGS3.
– Bizona i Bladego udających „głos” Dawida Haytera.
– mnóstwo zboczonych żartów.
– gościnne narzekanie Odina (odin: internet sie zepsuł ;(! ).
– wulgaryzmy wielkości Saturna.
– nostalgię i łzy.
– spoilery (no, ale to chyba jasne).

Wersja audio. [Pobierz bezpośrednio]

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Podcast, SpoilerAlert Podcast i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „SpoilerAlert Podcast #4.1

  1. Aki Evans pisze:

    ołl jeee :D na to czekałem ;D

    Choć na taką krytykę sie nie przygotowałem, ale z czasem jednak macie racje :) Ap ropo Raidena to zawsze jak słyszę Raiden i MGS3 to przychodzi mi na myśl „Time Paradox” kto oglądał ten wie o co chodzi :D… Intro z MGS3 mi osobiście koszmicznie sie podobało… Dopiero wy mi powiedzieliście o tych starych filmikach w intrze :) I na temat Bond-owości MGS3:
    http://www.youtube.com/watch?v=DYGVlxqLWis
    Rewelacyjnie pasuje :)

  2. odin pisze:

    Aki, to jest: „Taaajjmmm Parraddoooxxuuuu !!!!” dla ścisłości ;) A intro o którym mówisz było nawet dawno, dawno temu na OH FAN DVD :) Pamiętam muzykę do tej pory i nawet mam na komputorze, łącznie z całym FAN DVD.

    Kiedy ja to widziałem, liczyłem że cały MGS3 będzie utrzymany w tym klimacie… Allleeee… Peace!

  3. odin pisze:

    A dla pytających co się stało wczoraj: nie wiem co sie stało ze stroną. Nie byłem w stanie się dodzwonić do serwerowni. Wróciła. Jest git :)

  4. Aki Evans pisze:

    oo i zapomniałem napisać:
    PISS WATTTTERRR :D…

    Kurcze z nudów i tego podcast-u uruchomiłem sobie MGS 1 a potem łapie sie za MGS2 a potem… MGS4 :D (bo 3 nie mam )

  5. Tyka pisze:

    Ciężko się z wami nie zgodzić co do tego co mówiliście o MGS3.
    Takie 2 ciekawostki powiem:
    1. Walczyłem z The Fearem bez Termo gogli za 1 razem.
    2. The Fear to idiota. Dlaczego? Jak wiadomo gdy zjedziemy mu staminę to ten ustrzeli sobie coś do jedzenia i wiadomo także że nie toleruje grzybów, wiadomo także że gdy zwymiotuje to traci trochę staminy, raz gdy z nim walczyłem zgłodniał, a że znaleźć nic dobrego do jedzenia nie mógł to ustrzelił sobie grzybka po czym zjadł go ze smakiem i… wiadomo, cóż można powiedzieć… Idiota

  6. Mroku pisze:

    Tak! Na to czekałem. MGS 3 to moja ulubiona część (oczywiście najlepszą wciąż pozostaje imo MGS1). Uwielbiam tę grę, ale w sumie zgadzam się z większością zarzutów, tylko z jednym zastrzeżeniem to jest tylko gra. A co nam obiecywano nie wiem, bo nie śledziłem newsów, może dlatego nie podszedłem do tej gry części tak krytycznie. Nie wiem czemu. ale lubię wasz humor, czekam na część drugą :)

  7. Krusher pisze:

    Ja jako słuchacz, muszę tu skrytykować Bladego, który moim zdaniem przesadzał i próbował poniżać Kojime przy każdej okazji, a nie zawsze mu to wychodziło. No i ogólnie czasem zbyt serio bierzecie cały ten temat – to jest gra(i to do tego dżapońska!). Chillout! Za to jak zwykle humor wspaniały.

  8. phsx pisze:

    a jakże to jest z tym celem który wysadza Volgin na końcu Virtuosa? To nie jest to miejsce gdzie przetrzymywali Sokolova? Jeśli nie, to co on wysadził?

  9. SALADYN pisze:

    Jak dla mnie trochę na siłę się czepiacie choć w sporej ilości stwierdzeń niestety muszę przyznać wam rację.

    Można sie spodziewać jakiegoś specjalnego odcinka z okazji E3 gdzie omówilibyście najnowsze nowinki ???

    No i PW za pasem nie zapomnijcie o tej grze.

  10. Bizon pisze:

    O E3 na pewno sobie porozmawiamy w przyszłym DSie – spokojnie :)

Add Comment Register

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>