SpoilerAlert Podcast #4.1

Uwaga – przed przesłuchaniem najnowszego SpoilerAlert Podcast zapoznaj się z ulotką dołączoną do nagrania bądź skonsultuj się ze swoją dziewczyną (ta, powodzenia).

Produkt zawiera:
– dokładną analizę gry MGS3.
– Bizona i Bladego udających „głos” Dawida Haytera.
– mnóstwo zboczonych żartów.
– gościnne narzekanie Odina (odin: internet sie zepsuł ;(! ).
– wulgaryzmy wielkości Saturna.
– nostalgię i łzy.
– spoilery (no, ale to chyba jasne).

Wersja audio. [Pobierz bezpośrednio]

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Podcast, SpoilerAlert Podcast i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „SpoilerAlert Podcast #4.1

 1. Aki Evans pisze:

  ołl jeee :D na to czekałem ;D

  Choć na taką krytykę sie nie przygotowałem, ale z czasem jednak macie racje :) Ap ropo Raidena to zawsze jak słyszę Raiden i MGS3 to przychodzi mi na myśl „Time Paradox” kto oglądał ten wie o co chodzi :D… Intro z MGS3 mi osobiście koszmicznie sie podobało… Dopiero wy mi powiedzieliście o tych starych filmikach w intrze :) I na temat Bond-owości MGS3:
  http://www.youtube.com/watch?v=DYGVlxqLWis
  Rewelacyjnie pasuje :)

 2. odin pisze:

  Aki, to jest: „Taaajjmmm Parraddoooxxuuuu !!!!” dla ścisłości ;) A intro o którym mówisz było nawet dawno, dawno temu na OH FAN DVD :) Pamiętam muzykę do tej pory i nawet mam na komputorze, łącznie z całym FAN DVD.

  Kiedy ja to widziałem, liczyłem że cały MGS3 będzie utrzymany w tym klimacie… Allleeee… Peace!

 3. odin pisze:

  A dla pytających co się stało wczoraj: nie wiem co sie stało ze stroną. Nie byłem w stanie się dodzwonić do serwerowni. Wróciła. Jest git :)

 4. Aki Evans pisze:

  oo i zapomniałem napisać:
  PISS WATTTTERRR :D…

  Kurcze z nudów i tego podcast-u uruchomiłem sobie MGS 1 a potem łapie sie za MGS2 a potem… MGS4 :D (bo 3 nie mam )

 5. Tyka pisze:

  Ciężko się z wami nie zgodzić co do tego co mówiliście o MGS3.
  Takie 2 ciekawostki powiem:
  1. Walczyłem z The Fearem bez Termo gogli za 1 razem.
  2. The Fear to idiota. Dlaczego? Jak wiadomo gdy zjedziemy mu staminę to ten ustrzeli sobie coś do jedzenia i wiadomo także że nie toleruje grzybów, wiadomo także że gdy zwymiotuje to traci trochę staminy, raz gdy z nim walczyłem zgłodniał, a że znaleźć nic dobrego do jedzenia nie mógł to ustrzelił sobie grzybka po czym zjadł go ze smakiem i… wiadomo, cóż można powiedzieć… Idiota

 6. Mroku pisze:

  Tak! Na to czekałem. MGS 3 to moja ulubiona część (oczywiście najlepszą wciąż pozostaje imo MGS1). Uwielbiam tę grę, ale w sumie zgadzam się z większością zarzutów, tylko z jednym zastrzeżeniem to jest tylko gra. A co nam obiecywano nie wiem, bo nie śledziłem newsów, może dlatego nie podszedłem do tej gry części tak krytycznie. Nie wiem czemu. ale lubię wasz humor, czekam na część drugą :)

 7. Krusher pisze:

  Ja jako słuchacz, muszę tu skrytykować Bladego, który moim zdaniem przesadzał i próbował poniżać Kojime przy każdej okazji, a nie zawsze mu to wychodziło. No i ogólnie czasem zbyt serio bierzecie cały ten temat – to jest gra(i to do tego dżapońska!). Chillout! Za to jak zwykle humor wspaniały.

 8. phsx pisze:

  a jakże to jest z tym celem który wysadza Volgin na końcu Virtuosa? To nie jest to miejsce gdzie przetrzymywali Sokolova? Jeśli nie, to co on wysadził?

 9. SALADYN pisze:

  Jak dla mnie trochę na siłę się czepiacie choć w sporej ilości stwierdzeń niestety muszę przyznać wam rację.

  Można sie spodziewać jakiegoś specjalnego odcinka z okazji E3 gdzie omówilibyście najnowsze nowinki ???

  No i PW za pasem nie zapomnijcie o tej grze.

 10. Bizon pisze:

  O E3 na pewno sobie porozmawiamy w przyszłym DSie – spokojnie :)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>