Expendables 2 – recenzja pozbawiona spoilerów


Wideo to zostało nagrane w odpowiedzi na komentarz Mroka, który nie chciał psuć sobie zabawy słuchając nagrania CinemaShock Podcast, pełnego szczegółowej dyskusji o filmie. Nie zdradzam tutaj żadnej istotnej części fabuły a skupiam się bardziej na wykonaniu filmu, samej grze aktorskiej i ogólnych wrażeniach które wywarł na mnie Expendables 2. Nagranie wykonałem przy pomocy mojej wiernej kamery internetowej, dlatego jakość nie jest powalająca :) Wideo prosto z dysku twardego trafiło do sieci.

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Recenzje i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Expendables 2 – recenzja pozbawiona spoilerów

 1. Mroku pisze:

  Na szybko, bo nie zdążę dokończyć oglądania…

  Stalone 66 (!!!!) lat. Chcę tak dobrze wyglądać gdy będę dziadkiem :D

 2. Bizon pisze:

  Wchodzę na DSa, patrzę w newsy i się zastanawiam – skąd nagle wziął się na naszej stronie Karl Pilkington?! Włączam film i.. jednak nie, to tylko łysy odin ;)
  Ja już przesłuchałem CinemaSpoiler podcast na ten temat i może odniosę się kiedyś jak już obejrzę film – nie mniej, uśmiałem się ;)

 3. jaruto pisze:

  Bardzo fajnie odin że dbasz o pojedynczych użytkowników na waszej stronie. To pokazuje że naprawdę wam zależy na tej garstce widzów, że to nie są tylko numerki przy odwiedzinach DSP :)

 4. odin pisze:

  zależy na tej garstce widzów

  No już mnie bardziej nie dobijaj :D:D

 5. czosnek666 pisze:

  ten na zdjęciu to odin, a reszty panów nie znam;p

 6. Abaddon pisze:

  Odiński się przygotowuje na granie w hitmana : )

 7. jaruto pisze:

  zależy na tej garstce widzów

  No już mnie bardziej nie dobijaj :D:D

  Nie miałem zamiaru :P Takie podejście będzie procentować w przyszłości. Lepiej? ;]

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>