Video poradnik: Men of War – Red Tide #6

men of war
Witam! Wraz z kolejnym odcinkiem wprowadzam małe zmiany związane z czytelnością napisów oraz całego poradnika (Tak, dodałem czarny pasek pod filmem). Myślę, że dzięki temu mój video poradnik stanie się lepszy. W tym odcinku wykradniemy nazistom tajne dokumenty, które przydadzą się w kolejnych misjach, wyruszymy na ratunek naszym towarzyszom, którzy zostali złapani przez wroga, a na sam koniec uciekniemy całej masie nieprzyjaciół w iście hollywodzkim stylu. Zapraszam.

Informacje o Bruno

Zakochany w grach RPG, z naciskiem na cRPG. Poza grami? Siatkówka i piłka ręczna. Nienawidzę reklam w internecie (a kto lubi). Początkujący let's player. Co mnie tutaj przywiodło? Chęć przestania być tylko konsumentem gier. Chęć pokazania ludziom swojego stylu gry. Od jakiegoś czasu zajmuję się promocją DSP w internetach.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Poradniki i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Video poradnik: Men of War – Red Tide #6

  1. Norbert pisze:

    Widzę, że po poprawce z napisami jakość obrazu nie pogorszyła się nadal wygląda dobrze. W 8:47 filmiku czcionka napisów jest zbyt duża jak na tak długie opisy ale tylko nieznacznie.

  2. odin pisze:

    Ja sobie dopiero teraz przypomniałem, że miałem sprawdzić artykuł :D

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>