Video poradnik: Men of War – Red Tide #1

nws_211
Witam. Przedstawiam wam pierwszy odcinek nowej serii i zarazem nowej kategorii materiałów. W tym video poradniku pokażę wam jak w sprawny sposób wykonać typowo sabotażowe misje w grze Men of War – Red Tide. W tym odcinku zajmiemy się atakiem na rumuńską bazę, przesłuchaniem wrogiego oficera i zniszczeniem konwoju zaopatrzeniowego. Za rodinu!

Informacje o Bruno

Zakochany w grach RPG, z naciskiem na cRPG. Poza grami? Siatkówka i piłka ręczna. Nienawidzę reklam w internecie (a kto lubi). Początkujący let's player. Co mnie tutaj przywiodło? Chęć przestania być tylko konsumentem gier. Chęć pokazania ludziom swojego stylu gry. Od jakiegoś czasu zajmuję się promocją DSP w internetach.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Poradniki i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Video poradnik: Men of War – Red Tide #1

  1. odin pisze:

    Ja już to pisałem, jednak się powtórzę – moim zdaniem Twój najlepszy dotychczasowy materiał. Liczę na to że będziesz to kontynuować bo to po prostu naprawdę fajna forma, zwięzła, okraszona komentarzem i dobrze dobraną muzyką :) Na dsie jest wiele fanów gier tego typu więc myślę, że sens kontynuowania tego poradnika jak najbardziej jest obecny. Zaryzykowałbym nawet pytanie do publiczności – co chcieli by zobaczyć w następnych odsłonach.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>