SpoilerAlert Podcast #2


Dzisiejszy SpoilerAlert jest pierwszym, z dwóch podcastów poświęconych w całości grom z serii Mass Effect. W dzisiejszym odcinku odin i Bizon opowiedzą nam o pierwszej części przygód Kapitana Sheparda, skupiając się nie tyle na fabule, co rozwiązaniach gameplayowych, które zrewolucjonizowały w pewien sposób cały gatunek RPG.

Zainteresowanych słuchaniem przestrzegamy, przed dość znaczną ilością spoilerów (choć tego można się domyślić po nazwie podcastu ;)).

Już wkrótce DualShock poświęcony Mass Effect 2!

Wersja audio. [Pobierz bezpośrednio]

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Podcast, SpoilerAlert Podcast. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „SpoilerAlert Podcast #2

 1. phsx pisze:

  Parę spraw. Mass relays – nie skoki między galaktykami a między układami gwiezdnymi będącymi w obrębie naszej galaktyki czyli drogi mlecznej.
  Z budową przekaźników kto grał w ME2 to wie, że wiąże się troszkę inna historia niż to jest powiedziane w jedynce ale to wiecie, nie?
  Dajcie nazwę nuty która leci tak około 30.00 – 33.00 min – taki fajny jakby drum n bass.
  I skoro to jest spoiler alert to fajnie jakby fabuła była rozkładana i komentowana tak jak w przypadku MW2 bo o gameplayu można śmiało opowiadać bez spoilerów. No to na tyle.

 2. Bizon pisze:

  Sorki za ten błąd – zawsze ssałem z astronomii ;).

 3. Krusher pisze:

  phsx nuta o którą ci chodzi to Bioshock – virusmensch (reedited /remix)

 4. phsx pisze:

  dzięki! Zakochałem się , skąd ty żeś to wytrzasnął?! Genialna nuta. No i doceniam Iggy Popa na początku :)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>