Making of DS Podcast

Jak się okazuje, nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem. Dziś miał być podcast… ale go nie ma. Jako zadośćuczynienie dajemy wam za to spojrzeć za kulisy powstawania naszych podcastów. W pierwszej częsci mamy naszą cała trójkę, w drugiej możemy posłuchać kwintesencji nieskrępowanego słowotwórstwa Bladego oraz odina. Niestey nie każdy odrzucony materiał przetrwał proces edycji i z tego też powodu nie umieszczamy wszystkiego co można by było umieścić. Tak czy inaczej, dajcie znać, czy jest to fajny pomysł, bo może on na stałe zagościć na łamach naszej strony – do tego materiał zawsze się znajdzie.

UWAGA! Materiał może wydać się niektórym szokujący! (lub też shockujacy – jak kto woli)

Wersja audio. [Pobierz bezpośrednio]

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Podcast i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Making of DS Podcast

  1. Radek pisze:

    Powiem krótko, rozwalacie mnie xD

  2. Aki Evans pisze:

    Jestem za Tym ogniskiem :D Nie no totalna rozwałka :D

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>