Gry Życie Tuńczyk Podcast #2


Witajcie w drugim odcinku Gry, życie, tuńczyk podcast! Jeśli ktoś z was nie wie czym jest ten twór, już wyjaśniamy. Gry, życie, tuńczyk to mniej lub więcej przypadkowy tytuł określający nagranie, w którym rozmawianiu o rzeczach szczytnych, interesujących i często jedynie luźno związanych z branżą elektroniczną. Nie oznacza to jednak, że hardcorowy lub ciekawy słuchowiska gracz nie znajdzie tutaj nic dla siebie :) Tematy? – W jakich warunkach lubimy grać, trochę przeszłości i przyszłości oraz rozwój gier na dokładkę ;)

Wersja audio. [Pobierz bezpośrednio]

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Gry Życie Tuńczyk, Podcast. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Gry Życie Tuńczyk Podcast #2

 1. GMP pisze:

  Jest jakiś problem z plikiem nie działa na str i nie da się go również uruchomić po ściągnięciu :/, czy tylko u mnie taki problem ?????????????

 2. odin pisze:

  Sprawdziłem i rzeczywiście masz racje. Nie wiem co się stało, ale wrzucam jeszcze raz. Wyląduje za 5 minut, czyli dajmy na to 22:57 i można atakować powtórnie.
  Renderowałem wszystko jeszcze raz i złożyłem na szybko. Ta wersja może się trochę różnić od poprzedniej, ale najwidoczniej ta od Bizona musiała jakoś się skaszanić. Jeśli coś nadal nie działa pisz śmiało ale powinno odtwarzać się bez problemu. Sorry za ten problem.

 3. GMP pisze:

  Teraz „Bangla” Dziękuje.

 4. odin pisze:

  :)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>