DualShock Podcast – Promo dla strony enklawa.net


Zostaliśmy poproszeni o przedstawienie się społeczności enklawy, dlatego też po zebraniu wszystkich niezbędnych redaktorów przygotowaliśmy ikoniczną i wręcz kanoniczną dla strony prezentację tego co robimy, co nas interesuje i najważniejsze – kim jesteśmy. Niestety prezentujemy tylko aktualny skład ekipy nagrywającej odcinki DualShock Podcast – pamiętajcie, że naszą stronę tworzą wszyscy nasi redaktorzy, czytelnicy, słuchacze i komentatorzy.

Strona na której możecie znaleźć nasze wpisy to: www.enklawa.net.

Wersja audio. [Pobierz bezpośrednio]

Oczywiście jesteśmy nadal dostępni pod adresem dspodcast.pl. Enklawa to sposób na zareklamowanie swojej jakże profesjonalnej, wykształconej, dystyngowanej i ważonej niczym złoto twórczości ;)

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii DualShock Podcast, Podcast. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „DualShock Podcast – Promo dla strony enklawa.net

 1. swierq pisze:

  spoko ;)

 2. Norbert pisze:

  spoko

 3. Iroks pisze:

  acha…

 4. Macio25 pisze:

  OK, bardzo się cieszę że staracie się rozreklamować jednak gdzie jest pod #160? Nie będzie?
  Smuteczek :(

 5. Nie wiem o co chodzi, ale podobają mi się kolory na czołowym obrazku.

 6. odin pisze:

  OK, bardzo się cieszę że staracie się rozreklamować jednak gdzie jest pod #160? Nie będzie?
  Smuteczek :(

  :(

 7. jaruto pisze:

  No nie ma to jak powiedzieć „spoko” zaraz po tym co powiedzieli redaktorzy o komentujących. Dzień bez cynizmu, dniem straconym, (tak, wiem że to dla jaj, heh).

  Wracając do waszego promowania – prezentacja w formie audio bardzo udana, ukazuje mniej więcej dokładnie jaki humor panuje co tydzień na Dualshock Podcast – albo się go kocha albo nienawidzi. Takimi promocjami (to nie istotne czy na małych stronach czy większych) małymi kroczkami, skromnie ale pewnym krokiem dojdziecie do władz… ekhm! do poszerzenia tego jakże zacnego grona o dodatkowych, interesujących fanów, a biorąc pod uwagę wasze podejście, które dobitnie mówi o tym iż zależy wam na wartościowych osobach odwiedzających tę stronę (każdego traktujecie rodzinnie :D), zamiast podążając w mainstream, nie idziecie też w lans, ego wam nie skacze to macie szansę iż dorobicie się niezłej popularności w przyszłości, jedyny warunek jaki trzeba spełnić to stale się rozwijać ale nie zmieniać zbytnio tego co jest już dobre i promować co jakiś czas DSP czyli, proszę ja ciebie tak… nie nachalnie, kulturka i te sprawy i będzie cacy. Ktoś na pewno w końcu o was usłyszy, nawet na przykładowo „małych portalikach”. Cierpliwość w końcu popłaci.

  Ta strona żyje dzięki wam drużyno Bob i jeśli się rozpadniecie, rozdzielicie to już nie będzie to ten sam DSP ponieważ, nie ma co ukrywać… to Wy, szalona, barwna ekipa tworzycie ten podcast a nie na odwrót, chociaż przydałby się Cialny z powrotem bo do was jakoś pasował, hm… Cialny, wróć?

  Nie wiem jak inni użytkownicy ale ja będę z wami aż do grobowej deski chociaż ostatnio jestem tak zarobiony że wchodzę tutaj tylko sporadycznie, nie mówiąc już o skypie, i wielkie propsy dla Akiego który to wszystko scala w jedną zgrabną kupę. Twoja pomoc jest nieoceniona i bez ciebie na pewno redaktorom podcastu byłoby ciężko to wszystko przygotować na czas. Powinieneś w ramach tak ciężkiej (syzyfowej dodajmy) pracy móc występować częściej w Podcastach (raz to za mało).

  Blady, chłopie, obyś dalej nie przestawał być sobą pomimo ostatnio dość ciężkim przeżyciu i rozbawiał nas do łez poza wnikliwymi analizami a Bizon nie przestawał kręcić NTK i dalej starał się opowiadać z pasją. To samo odin. Stary, bez twojego wkladu w utrzymywanie strony DSP już dawno temu rozleciał by się ten burdel na kółkach ale pomimo tego że ci się czasami nie chce to myślę że motywują cię do tej ciągłej pracy przyszłe komentarze które (nie ma co ukrywać) czyta się z przyjemnością bo częściej się widzi, długie i rozbudowane komentarze na dany temat zamiast przykładowo krótkie: spoko, ok, fajnie, lubię to – i to jak inni odbiorą włożony trud w daną pracę.

  Heh… dobra, koniec lizania tyłka, nie lubię się rozczulać chociaż to co napisałem jest całkowicie szczere.

  Fakt, podcastu nie ma tym razem ale uważam iż jest to miła niespodzianka. Ja bynajmniej jestem zadowolony – miła odmiana od cotygodniowej hehe, porcji hehe, analizy trailerów – to tak na zakończenie aby cynizmowi nie stało się zadość.
  Pozdro ekipa Bob i nie zmieniajcie się.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>