DualShock Podcast #54


DualShock Podcast #54, tym razem ze wsparciem East Games United 2011! – więcej w podcascie. Zaczynamy od Sniper Ghost Warrior, by sączyć poematy o PSNie i wyrazić zainteresowanie zbliżającym się God of War. Omówimy zapowiadany film Tekken: Blood Vengance, oraz ponarzekamy na L.A. Noir (sytuacja na ten moment wygląda nieco inaczej). Porozmawiamy o przyszłości Vale, Hitman: Absolution oraz smakowitego Deus Ex: Human Revolution. Jak może wyglądać Modern Warfare 3? – spróbujemy odpowiedzieć!

Wersja audio. [Pobierz bezpośrednio]

Sytuacja z L.A Noire wygląda już zupełnie inaczej. Na moment nagrywania opieraliśmy się na 15 minutowej wersji jaka ukazała się w sieci i była nagrywana słoikiem (najwidoczniej). Okazuje się że samo badanie przedmiotów w trakcie prowadzenia śledztwa jest trochę bardziej angażujące – na szczęście! Pamiętajcie także, że często nagrywamy z mocnym wyprzedzeniem, dlatego część z tematów może nie do końca pokrywać się z aktualnym stanem – jak w przypadku PSN. Nie mniej, jeden podcast co tydzień, na pełnej k*&%ie :D

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii DualShock Podcast, Podcast i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „DualShock Podcast #54

 1. CialnyGD pisze:

  Świetne intro odin… :)

 2. Bizon pisze:

  Rozumiem, że podcast jest tak wspaniały, że wszystkim odjęło mowę..

 3. Abaddon pisze:

  Bizonie! wszyscy grają w Wiedźmina 2 nikt nie ma czasu na komentowanie podcastu.

 4. Mroku pisze:

  kur… motyla noga przeslychalem ale bylem po nocce i nie pamietam o cxym byl. domagam Spoiler Attaku… o…DX1?

 5. odin pisze:

  Wzięte pod uwagę :)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>