DualShock Podcast #21

Przedstawiamy dwudziesty pierwszy (blackjack!) odcinek Dual Shock Podcast. W nim mroczny jeździec Bizon, oraz roczny mściciel odin, wyruszą śladami wspomnień o Splinter Cell Conviction, omówią newsy, pogrymaszą i pomlaszczą analizują nowe filmiki gameplay Assassinsc Creed: Brotherhood. Czy brak Bladego stanie na przeszkodzie opowiedzenia opowieści o BIDONIE? Przekonajcie się sami!
Waszym dzisiejszym monterem był Bizon.

Wersja Audio. [Pobierz bezpośrednio]

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii DualShock Podcast, Podcast i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „DualShock Podcast #21

 1. toblakai pisze:

  Komentarz Odina odnośnie Wii-grzmotów mnie po prostu rozłożył: „Czego ona ode mnie chce !? Co ona będzie robić !?”. W takiej sytuacji można śmiało powiedzieć, że Wii zyskało właśnie dwa potężne argumenty przeciw ludziom którzy śmieją się z dziecinności tej konsoli. Wii stało się niegrzeczne…

 2. odin pisze:

  You look at that thingy! Dirty!!!

 3. phsx pisze:

  Odin, gratuluję podejścia do Frets on Fire bo ja mam dokładnie takie samo, słucham to co lubię i przy okazji gram sobie na experciku a że piosenek są tony i całe serie GH i RB są przekonwertowane do FoFa to grania jest od pyty – ja mam już 412 godzin na swoim profilu xfire naliczone.
  Co do Almy – WY NIE ROZUMJEEEEEECIE ! Ona jest w ciąży w tej części dlatego 9 m-cy ^_^
  Wspomnieliście o drużynach czyszczących w MGS2. Ci to byli skurwiele, zawsze na extreme mi serce waliło jak się schowałem gdzieś do szafek albo coś, bo wiedziałem że na 90 procent jestem stracony bo w małym pomieszczeniu praktycznie zawsze nas znajdowali. To samo było w TTS dlatego choć ogółem MGS1 > TTS to jednak wolę grać w remake.
  Fabuła w Conviction jest dziwna bo jest skażułalowiona i przystostowana do młodzieży, żeby było trendi dżezi i kul (sry, not intended). W ogóle dotyczy to całej gry dlatego uważam, że 6.0 / 6.5 całkiem pasuje do nowego SC. Jedyne co było naprawdę dobre to muzyka, szczególnie ten : http://www.youtube.com/watch?v=ZlaJmgKHxG0 plus 3 inne mi się bardzo podobają : the bunker, the embassy, chase bossfight. Patent z chatem głosowym w Chaos Theory był genialny, szkoda że kolega z którym przechodziłem coopa był upośledzony i nie wytrzymał psychicznie mojej obecności na teamspeaku i gry nie skończyłem w coopie bo nie mam z kim :)
  Podcast o GTA – czekam, jest to moja ulubiona seria, gdyby dodać do siebie czas jaki spędziłem przy GTA1, 2 , 3, VC , SA i 4 (w dodatki nie grałem) to by wyszło gruuuubo ponad 500h, myślę że 1k spokojnie, uwielbiam te serię i na nowe wieści o nowym VC (you’ll see) czekam jak szczerbaty na suchary.
  Na koniec pochwalę za muzę z MGSa szczególnie za te wszystkie jazzowo/bluesowe utworki w stylu Old Metal Gear <3 Trzymajta się chłopaki.

 4. odin pisze:

  Takich ludzi jak phsx, potrzeba! :* phsx, :* !

 5. phsx pisze:

  <3 Sssł!t@$$|\|@ F0(!@ |\/|0$#3? :*

  nie mogłem się powstrzymać :D

 6. odin pisze:

  :D

 7. Aki Evans pisze:

  Super pod itd. ale przyznam, że nie zabardzo chciało mi się słuchać ponownie na temat SC:C… A właśnie. Odin wiesz o czym mogłeś wspomnieć? Pamiętasz jak kiedyś rozmawialiśmy na temat Max Payn-a i o tym podobieństwie w problemach i podejściu głównych bohaterów.

  O AC:B może uda mi się coś napisać po 13 września bo dostałem się do bety :)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>