DualShock Podcast #199

miniaturka
Witajcie w najnowszym odcinku DualShock Podcast w odmienionym składzie*! W dzisiejszym wydaniu Kryspin, Varins, Zerto i Orzeł opowiedzą wam o wydarzeniach z ubiegłego tygodnia, następnie Zerto opowie, jak grało mu się w Pillars of Eternity, a Kryspin podzieli się z nami swoją opinią o Titan Souls. Potem opowiemy krótko o przejściu znanej, dotąd płatnej gry Guild Wars 2 na model darmowy, a na koniec uraczymy was dyskusją na temat Fallouta 4. Zapraszamy!

Oś czasu:

Newsy tygodnia – 0:38
Pillars of Eternity, co myśli Zert – 8:22
Titan Souls, hybryda Shadow of the Colossus oraz Darks Souls – 25:00
Guild Wars 2, przejście na model F2P – 41:23
Fallout 4, obszerna dyskusja monolog Kryspina :) – 48:53
Zakończenie – 1:26:29

A tutaj możecie się zapisać do bety Need For Speed.

Plik audio [Pobierz bezpośrednio]

* – wyjaśnijmy sobie pokrótce, co oznacza „odmieniony skład”.
Jak zapewne wiecie, natłok spraw osobistych i pracy dotychczasowych podcasterów sprawił, że wśród nagrywających odbyły się czystki i musieliśmy zaangażować innych ludzi, odważnych na tyle, by podjąć się tworzenia dla Was słuchowiska. Stąd całkowicie nowa ekipa – będziemy pojawiać się częściej!

Informacje o Enslaved Eagle

Początkujący we wszystkim - tworzeniu stron internetowych, grze na gitarze i pobijaniu rekordów Cialnego w The Beatles: Rock Band.
Ten wpis został opublikowany w kategorii DualShock Podcast, Podcast i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

8 odpowiedzi na „DualShock Podcast #199

 1. Varins pisze:

  Jak patrzę teraz na ten trailer Titan Soulsów, to tym bardziej chcę w nie zagrać :)

 2. Toblakai pisze:

  It’s alive!
  Podcast wyszedł bardzo pozytywnie – dobrane tematy ciekawe i na czasie. Przydało by się więcej dyskusji, ale to przyjdzie z czasem. Może na przyszłość zrezygnujcie z czteroosobowego składu bo przy takiej konfiguracji ciężko jest prowadzić rozmowę bez wchodzenia sobie w słowo.

  Czekam na kolejny odcinek bo brakowało mi DSP w ostatnich miesiącach ;)

 3. Bruno pisze:

  Dajcie mi zebrać wszystko do kupy! Zrobię wam wersję wideo!

 4. Enslaved Eagle pisze:

  Dajcie mi zebrać wszystko do kupy! Zrobię wam wersję wideo!

  Jesteś kochany. A teraz do roboty. :)

 5. Maniek pisze:

  Huraaaaaaaaaaaaaa uratowani jesteśmy! Bocian pacz bociaaaaan!

 6. Sajg pisze:

  Jest szansa że Odin się pojawi? Senpai jesteś jeszcze z nami? :_;

 7. Bruno pisze:

  OK, po licznych problemach sprzętowych udało mi się opanować sytuację i właśnie renderuję wideo podcast. Myślę, że jutro zasiądzie na youdupie.

 8. Bruno pisze:

  Po przesłuchaniu podcastu na spokojnie muszę stwierdzić, że wyszło wam to bardzo dobrze. Nowy skład jest w porządku, nie mam zastrzeżeń. Mówicie ciekawie i chce się was słuchać. Udało wam się zebrać bez pomocy odina i zrobić coś naprawdę fajnego. Kontynuujcie tą dobrą robotę, bo naprawdę warto. Ja z mojej strony będę robił wersje wideo. Pozdrawiam :)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>