DualShock Podcast #17

Przed Wami siedemnasty odcinek DSPodcast =). W tym odcinku odin, Blady i Bizon (super slim – ale wyciął z mojej edycji =D) porozmawiają o DeusEx’ach oraz Assassin’s Creed Brotherhood. Wcześniej jednak Blady opowie Wam o Swoich pierwszych wrażeniach związanych z nowym Xboxem 360. Zapraszamy do słuchania!

Wersja audio. [Pobierz bezpośrednio]

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii DualShock Podcast, Podcast i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „DualShock Podcast #17

 1. Mroku pisze:

  Deus Ex! Tak, to jest genialny tytuł. Dość często do niego wracam, ale jak do tej pory ukończyłem go tylko raz. Najbardziej zapadł mi w pamięci moment, gdy Icarus oświadcza, że przejął kontrolę nad „twoimi systemami”, aż mi ciary po plecach przeszły :D

  No to zabieram się za odsłuchanie ;)

 2. odin pisze:

  Zagraj w System Shock. Tam dopiero ciary przechodzą po plecach :)
  W deus ex, bo jak zwykle nagrywaliśmy trochę zmęczeni, nie padło wiele ważnych obserwacji, np:
  Możesz rzucać doniczkami w głowy ludzi w UNATCO ;)

 3. Mroku pisze:

  Odin, mi brakowało możliwości podkradnięcia się do kogoś i włożenia mu odbezpieczonego granatu do kieszeni :D

 4. Tyka pisze:

  Nie wspomnieliście o jednej fajnej ciekawostce na temat Deus Ex o której moim zdaniem warto wspomnieć, chodzi o to że gra wyszła w roku 2000, a w niej możemy dowiedzieć się że WTC zostało zniszczone w ataku terrorystycznym…
  Co do Assassin’s Creed to jeśli ktoś będzie grał to może być ciekawie, ale gra, może skończyć tak samo jak The Ship w której chodziło dokładnie o to samo (choć był też deathmatch ale to mało istotne). Gdy teraz spróbujemy zagrać w The Ship to zauważymy że od czasu do czasu gra kilka osób, niestety są również boty na serwerach które psują zabawę, reasumując w grę da się zagrać ale trzeba mieć szczęście.

 5. odin pisze:

  Tak wiemy że jest wikipedia ;) Więc nie ma sensu cytować tego co można już znaleźć.
  Jeśli chcesz wiedzieć więcej, jedna z redakcji zagranicznej prasy, miała naprawdę przerąbane kiedy recenzowała DeusExa i edytowała zdjęcie WTC właśnie na potrzeby porównania panoramy z gry. Skąd to wiem :) -> kiedyś w GIGA.de omawiano największe afery na scenie, i to była właśnie jedna z wymienionych. Chodzi o ich program telewizyjny.
  AC, wszyscy chyba mamy takie obawy.

 6. Mroku pisze:

  Bizon, co prawda nie ma oficjalnej polskiej wersji Deus Ex’a, ale jest spolszczenie zrobione przez fanów i to na naprawdę wysokim poziomie – http://www.deusex.pl/viewpage.php?page_id=8. Polecam jeśli kiedyś jeszcze będziesz wracał do gry :)

 7. Bizon pisze:

  Spoko, wróciłem już do gry raz z tym spolszczeniem :). Mogłem wspomnieć o tym w podzie, bo trzeba przyznać, że fani odwalili kawał dobrej roboty..

 8. odin pisze:

  Ty Bizon, kołuj SWATA 4, if You know what I mean.

 9. Aki Evans pisze:

  Deus Ex własnie będe przechodził kolejny raz :) a co do AC Braterstwo to po gameplayach z Multi do prezentuje się świetnie :)[Może uda mi się w końcu wygrać ten key do bety xD]

 10. Mroku pisze:

  Tak nawiasem mówiąc macie konkurencję – http://www.gram.pl/news_8QflJOy0_Podcast_gramowy_odcinek_piaty_godzinny.html

  Ale i tak jesteście dużo lepsi.

 11. Bizon pisze:

  Ja nie potrafię zdzierżyć, że profesjonalni redaktorzy prowadzą podcast w taki sposób jak MY, gdy zaczynaliśmy jako Zanzibar Gaming Podcast… Chociaż nie – bo my mieliśmy od zawsze jakąś energię itp.
  Choć od przekazywania treści ci z Gram.pl są nieźli, ale ja tam widzę bardzo dużo odejść od tematu, które my z czasem eliminowaliśmy, bo nasi słuchacze nas tak kierowali…
  Ehh… Nie żebym był próżny, ale DSP górą ;)

 12. Mroku pisze:

  Ja tylko czekam, aż Harmonijka stanie się pełnoprawnym redaktorem, a nie tylko gościem :D

 13. odin pisze:

  :)

  Będą Let’s playe SWATA 4 :D

  z Granatami najlepiej było w falloucie – podkraść się do Raidersa, włożyć mu ładunek radiowy, poczekać aż wróci do kumpli na pustkowiach :) Zresztą podobnie było z walkami w bractwie.
  Mroku, piąteczka!

 14. phsx pisze:

  No klimacik w Deusie był naprawdę extra ale grałem jak z 5 lat temu i nie dość że rozumiałem piąte przez dziesiąte to nie umiałem czegoś tam przejść i porzuciłem grę ^_^

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>