DualShock Podcast #164

dsp165
Z żalem pragniemy zawiadomić, że pierwsza nagrana przez nas wersja podcastu nie ujrzy światła dziennego, bo za dobrze przy niej się bawiliśmy i nie zdołaliśmy ogarnąć merytorycznie materiału. Skutkiem braku czasu, Cialny nie znalazł się we właściwym podzie, więc w pomniejszonym składzie: odin, Grabczas i Jaracz podjęliśmy drugie podejście do nagrywania. Nie płaczcie jednak, głos Cialnego znalazł się w Outtake’ach.

W tym odcinku od odina, Grabczasa, Jaracza usłyszycie co nieco na temat dwóch nadchodzących filmów; omówione zostaną także nadchodzące tytuły spod rąk CD Projekt Red, na które czekają chyba wszyscy fani RPG; dowiecie się szokujących informacji związanych ze zmianą nazwy Namco Bandai… i wiele innych. Jako perełkę na koniec zachowaliśmy dyskusję na temat sequeli gier, które w naszym mniemaniu mogły przyćmić swoim blaskiem pierwowzory. Pełna rozpiska tematów poniżej. Zapraszamy do słuchania.

Ekranizacja Ghost in the Shell? – 01:29
Need for Speed: The Movie (na co i po co?) – 07:37
Kontrowersji 30 fpsów ciąg dalszy CD Projekt oraz Wiedźmin 3 – 15:26
Namco Bandai zmienia nazwę! Tak bardzo! – 24:34
CD Projekt dementuje pogłoski na temat Cyberpunk 2077 – 29:36
Koniec Steam Greenlight? – 45:35
CDProjekt i Biedronkowy Giermasz – 53:26
Temat główny czyli „2 lepsza od jedynki?” – 59:48
Zakończenie – 1:53:36

Wersja audio. [Pobierz bezpośrednio]

Outtake w wersja audio. [Pobierz bezpośrednio]

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii DualShock Podcast, Podcast i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

57 odpowiedzi na „DualShock Podcast #164

  1. jaruto pisze:

    Hm… ale SF II pod względem gameplayu ma najlepszy balans jeśli chodzi o postacie. Nie? Nie…? : < No dobra… Street Fighter odpada, ale za to kolejna bijatyka, Samurai Showdown IV była najlepszą kontynuacją i zjadała oryginalną część jak i pozostałe na śniadanie ; d Co za chodzący pokład rozpierdolu wylewał się z tej produkcji, o ja jebe… grałem też w KoF kiedyś ale nie potrafię wskazać różnic pomiędzy częściami : D
    od SNK jest jeszcze… najlepszy Metal Slug oznaczony numerkiem 3 : D o Tak!

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>