CinemaShock Podcast #1

Witamy!
Dzisiaj Premiera nowego pomiotu naszej chaotycznej twórczości – CinemaShock Podcast. Blady und Bajzon porozmawiają o filmie Avatar (którego ja jakoś nie oceniłbym wysoko ;), Tropic Thunder i innych, innych. Niech będzie to dla Was motywacją do tego aby odsłuchać podcast. W międzyczasie Blady wyjaśni co definiuje jego życie – Zapraszamy!

Wersja audio. [Pobierz bezpośrednio]

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii CinemaShock Podcast, Podcast i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na „CinemaShock Podcast #1

 1. Mroku pisze:

  Podcast niezły, warty kontynuowania. Przyczepię się jedynie do zakończenia tego odcinka, gdzie zaczęliście sypać tytułami filmów i ich pobieżnymi opisami, nic z tego nie zapamiętałem…
  Ale widać przynajmniej, że materiału na kolejne filmowe podcasty macie od groma, więc czekam na odcinek o wspomnianych już Bękartach Wojny. Pozdrawiam :)

 2. Mroku pisze:

  Oj coś mało komentarzy jest, ciekawe czemu :/

 3. odin pisze:

  KONIEC IMPREZY, dziękuje, dobranoc!

 4. Bizon pisze:

  Eeee! Synek! – DSPodcast traktuje o grach i nie każdy zaglądający tu gracz, musi chcieć słuchać mnie i Bladego gadających o filmach ;).

 5. Mroku pisze:

  : |

 6. odin pisze:

  fixed!:
  Eeee! Synek! – DSPodcast traktuje o grach i każdy zaglądający tu gracz, chce słuchać odina gadającego o filmach ;).

 7. Karso pisze:

  Może byście zaczęli nagrywać materiały video ; ) ? Gdybyście potrzebowali profesjonalnego montażu, to służę pomocą : P

 8. odin pisze:

  Mam kamerę HD :D

 9. SALADYN pisze:

  Podcast bardzo fany , dobrze mi się go słuchało i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń (prawie jak komentarz na allegro ;) ) , przede wszystkim w sam raz wpasowaliście się z czasem.
  Macie moje przyzwolenie na następne tematyczne podcasty o filmach :D

 10. Tyka pisze:

  Zombieland widzieliście? Nie każdemu się spodoba, ale pokazuje w fajnym świetle inwazję zombie.
  Co do Brada Pitta to fajną rolę miał we wspomnianym Snatchu.
  Jeśli planujecie nagrywać dalej Cinemashock to ja chętnie posłucham.

 11. odin pisze:

  Jasne ze widzieliśmy. Jest strasznie schematyczny, i trzyma sie planu ALE, nie uderza wcale wysoko i jest bardzo dobrze zrealizowany. W swojej konwenci.

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>