Wipeout na Kinect’a


Nic nie poprawia bardziej humoru niż oglądanie „szaleńców” walczących o kasę na najdziwniejszym torze przeszkód wszechczasów. Zgadnijcie kto wpadł na pomysł, że i na tym da się zarobić?? Activision w powiązaniu z ABC Entertainment, doszli do wniosku, że seria Wipeout będzie idealną zabawą na Kinectcie.

Śmieszne jest to, iż na XBLA wyszła gra w stylu tego programu telewizyjnego. Może pod inną nazwą i trochę innymi założeniami i przeszkodami, ale wielkiej różnicy nie ma :P Musze się przyznać, że Arcade’owy spin-off był rewelacyjny, spędziłem trochę czasu zamęczając swojego Awatara.

Wiemy, iż Wipeout In The Zone ukaże się latem tego roku. Będziemy musieli zmierzyć się z ponad trzydziestoma przeszkodami, będzie wesoło. Komentatorami będą znani i lubiani z serii Amerykańskiej: John Anderson, John Henson oraz Jill Wagner, która zwykle jest w środku akcji. Ciekawe tylko jak będą wyglądały fail’e: „teraz uderz się rekwizytem nr 1 w głowę”…

Jako mały bonusik najlepsze fragmenty najnowszej, czwartej serii.

Informacje o CialnyGD

Zapalony Xbox’owiec, osobnik potrafiący „zmęczyć” 3 gitary GH w ciągu miesiąca, amatorski nauczyciel drifting’u AWD w Forzie3. Zawsze stara się wyszukiwać pozytywne aspekty każdej sytuacji. I jak to kiedyś ktoś powiedział: „Cialny, jesteś lepszy od Achievementa”
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>