TechnoShock #0.End Of Project


Witajcie kochani w dość nietypowym, bo zerowym odcinku TechnoShocka. Dzisiejsze informacje będą dość nietypowe, dlatego też zapraszam do rozwinięcia :)

Cóż, różnie to w życiu bywa, coś się zaczyna, coś się kończy. Moja przygoda z TechnoShock’iem właśnie dobiegła końca. Dziękuję wszystkim, których udało mi się zainteresować tematami- na prawdę wiele to dla mnie znaczy. Swoją drogę pisania na DS’ie jestem zmuszony porzucić z dość prostego powodu, otóż szkoła stanęła na drodze, by móc mieć możliwość pisania na stronie. Projekt Unijny obejmuje zajęcia w weekendy, także niemożliwym byłoby dla mnie wyrobić się dla Was. Dziękuję przede wszystkim odinowi za umożliwienie mi wrzucania artykułów, i Enslaved Eagle za napisanie do mnie z propozycją pisania krótkich notek. To chyba tyle… mam nadzieję, że zrozumiecie i nie będziecie mieli tego za złe. Niestety, moja przygoda z pisaniem nie była długa- przyznaje się, ale trudno jest zaradzić niektórym faktom. Do zobaczenia pośród komentarzy i na czacie! :)

Informacje o Gr00by

Największy ewenement świata, człowiek uważający się za RPG-owca, który nie cierpi Falloutów, a Baldurs Gate'a nigdy nie przeszedł. Swoje twierdzenie opiera tylko na ponad 3 600h przegranych w NeverwinterNights i wielu wielu w papierowego Warhammera. Jak dotąd ponad połowę swojego życia spędził przed komputerem z racji nałogu i kierunku szkoły jaki sobie wybrał. Według otoczenia jest bardzo egoistyczny, niemniej czasami ma przebłyski geniuszu i bycia miłym. Spośród muzyki lubuje się w hard rockowych i nu metalowych zespołach, ale nie pogardzi też dobrym kawałkiem z lat 70 czy 80.
Ten wpis został opublikowany w kategorii TechnoShock i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „TechnoShock #0.End Of Project

 1. Enslaved Eagle pisze:

  Gr00by, dzięki Ci przede wszystkim za to, że było co czytać w weekendy – jesteś (nie „byłeś”!) świetnym redaktorem, którego świetnie się czyta.
  Niech Ci się wiedzie w tej szkole i unijnych projektach – mimo, że na same słowa „unijny” i „szkoła” dostaję odruchów wymiotnych. :)

  Powodzenia!

 2. odin pisze:

  Trzymaj się Grooby :) Jeśli będziesz chciał wrócić kiedyś, wal śmiało :)

 3. Blady pisze:

  Wielkie dzięki za prowadzenie TechnoShocka i urozmaicenia treści DS’a :) Powodzenia z projektem, mimo jego wymiotnej natury. Come back soon!

 4. Bizon pisze:

  Szkoda Gr00by, bo choć może nie pisałem komentarzy, to artykuły czytałem i pięknie urozmaicały stronę.
  Wróć kiedy tylko będziesz miał czas i ochotę ;).

 5. Cline pisze:

  Gr00by czy, jak już byś poukładał sprawy szkolne to, czy dał byś rade wrócić ?
  Ciekawie czytało się kolejne części TechnoShocka niektóre informacje fakt były już nieświeże, ale i pojawiały się nowości, które można było przeczytać tu na DS, a nie było ich na innych portalach lub pojawiały się dużo później :(

 6. Box pisze:

  mam nadzieję że kiedyś powrócisz, powodzenia.

 7. Gr00by pisze:

  Myślę, że jeżeli jest zainteresowanie, to projekt mógłby zostać wznowiony na wakacje. Potem zobaczę jak tam będzie wyglądać sprawa z tą Unią, czy znowu coś wymyślą, ale myślę że powinno być ok. : )

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>