Codziennik #1


10. marca 2011 Ruszamy z nowym pomysłem!!

Mamy dziś „dzień mężczyzny” – tak, te tzw. Święto zostało „stworzone” trochę jako równouprawnienie. W tym momencie możecie zobaczyć jak względem dnia kobiet, który był dwa dni temu, Polki pamiętają o nas. Jeśli otrzymacie chociaż 50% życzeń od kobiet do których wy wysyłaliście życzenia we wtorek – super, ale nie liczyłbym na to. A jeśli wasza druga połówka w ogóle nie wiedziała/pamiętała o tym dniu, to pewnie poczucie winy dobrze zadziała na wynagrodzenie wam tego :)

Wyszedł ostatnio nowy trailer do L.A. Noire o metodach przesłuchiwania i szukania dowodów

I to by było na tyle, chciałbym byście w komentarzach napisali co myślicie o „codzienniku”: Czy warto? Co byście chcieli by się w nim dodatkowo znalazło? Jest to mój nowy projekt więc na razie „raczkujemy”, ale z odrobiną waszego odzewu uda nam się stworzyć coś, do czego będziecie chcieli częściej zaglądać.

Informacje o CialnyGD

Zapalony Xbox’owiec, osobnik potrafiący „zmęczyć” 3 gitary GH w ciągu miesiąca, amatorski nauczyciel drifting’u AWD w Forzie3. Zawsze stara się wyszukiwać pozytywne aspekty każdej sytuacji. I jak to kiedyś ktoś powiedział: „Cialny, jesteś lepszy od Achievementa”
Ten wpis został opublikowany w kategorii SingleShock i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

9 odpowiedzi na „Codziennik #1

 1. odin pisze:

  L.A. Noire – chciałem żeby było trudniej :( Szkoda mi, że systematycznie karmią nas podpowiedziami: – czy to muzycznymi jak zmianiająca się muzyka po podejściu do elementów content-sensitive; – graficznymi, gdy postacie sygnalizują Ci wyrazem twarzy i gestykulacją jakie podejście wybrać; – czy też już in-your-face (Bizon:D) „Hubercie, wyrzuć mi proszę te niepoprawne”, lub bingającym (i znanym wyjadaczą Resident Evil) bingaczem przy mniej widocznych elementach. Blah :(

 2. Bizon pisze:

  Dobrze, że przypomniałeś drogi Cialny o Zero Punctuation, bo Facebook nie raczył mnie poinformować o nowym odcinku ;).
  Inicjatywa jak najbardziej zacna, aczkolwiek „codziennik” to może być nieco za dużo. Użytkownicy powinni się wypowiedzieć…

 3. CialnyGD pisze:

  No wlasnie tez na to czekam… Moznaby bylo reaktywowac projekt cotygodniowy Akiego, gdyby nikt nie chcial codziennika, coz…

 4. phsx pisze:

  ja mam takie samo zdanie jak nt. innych zbiorczych newsów i filmów – jak najbardziej ale nie sądzę a właściwie jestem pewnien, że nie dasz rady tego robić codziennie więc proponowałbym fuzję z Akim i wspólnie moglibyście sobie opracowywać co tygodniowe ”odcinki”. Taka luźna sugestia.

 5. czosnek666 pisze:

  Zgadzam się, że codziennie to za dużo ale raz na tydzień byłoby OK.

 6. Iroks pisze:

  tylko ja tak mam czy wszyscy, chodzi o normalna i czyde wersję na jednym filmiku :/ da się to jakoś obejrzeć w normalnej wielkości bez czyde ?

 7. Jaruto pisze:

  Popieram, codziennie to za dużo :)

 8. phsx pisze:

  Nie chodzi o to, że za dużo tylko o to, że prędzej czy później wyskoczy mu coś to tu to tam, i nie zrealizuje codziennika, wiecie jak to bywa w życiu, zawsze parszywiec jeden stara się nam pokrzyżować plany, a jeśli nie to, to może mu się po prostu znudzić robienie codziennie czegoś takiego. Jeśli da radę to spoko niech robi, mi to na rękę bo mogę poczytać najciekawsze wieści codziennie ale znając życie prędzej czy później coś się sypnie ;)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>