SingleShock #100, po prostu sto

singleshock
Witajcie! Strona DualShock Podcast musiała obyć się przez kilka ostatnich tygodni bez obecności SingleShocka na stronie, a to z powodu swoich setnych urodzin – w związku z czym byłem zmuszony przemyśleć nieco formułę programu i wprowadzić niewielkie zmiany. Chciałbym je wam przedstawić i poznać wasze opinie, bo w końcu wszystko, co czytacie, powstaje dla was.

Sto lat, sto lat…

Tak, tak. Setne urodzinki. :P Może dla was to niezbyt rewelacyjna informacja, ale dla mnie to big deal. Gdybym nie postanowił zrobić przerwy, to setne wydanie zbiegłoby się niemal kompletnie z moimi własnymi urodzinami, ale trudno, przeżyję. ;)

Przy okazji, wstawiam obrazek z nowej gry Watch_Doge.

watch_doge

Dlaczego?

Wypadało o czymś pomyśleć na setne wydanie. Niestety, nie stać mnie na sfinansowanie prezentów na jakiś konkurs,

Nowa formuła, masz formułę?

Będzie krótko. Zamierzam zrobić z SingleShocka centrum wszechwiedzy o tworzonej ciągle historii gier komputerowych i konsolowych. SingleShock będzie niejako hubem dla wszystkiego, co dzieje się w Sieci wokoło gier. Będą tutaj zatem linki – do trailerów, futaży, relacji video, vlogów branżowych i okołobranżowych (hurr durr rock and rojo!!!), ale także do tekstów pisanych. Koniec z bezcelowym produkowaniem się i tłumaczeniem wypowiedzi… będziecie musieli nauczyć się angielskiego. ;) Wszystko oczywiście opatrzę swoją własną opinią, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Myślałem nawet o tym, żeby nagrywać na audio swoją twórczość, ale jakoś mi to nie leży. Zawsze byłem lepszy w przekazywaniu informacji w formie tekstowej, a jeszcze nie do końca oswojony jestem z ideą mówienia do kamery/mikrofonu. Zatem na razie Single zostają tak, jak są.

Kiedy?

Zobaczymy się już w styczniu 2014, nieco prędzej, niż kolejne odcinki „The Walking Dead” i „Gry o Tron”. Pomiędzy dzisiejszym, a kolejnym wydaniem postaram się tak dopieścić mój pomysł na Single, że będziecie tutaj leżeć i kwiczeć z nadmiaru dostarczonej przyjemności.

Żeby formalnościom stało się zadość, wstawiam też kalendarz i cycki.

kalendarz

No to… wszystkiego dobrego!

Skoro nie zobaczymy się już aż do Nowego Roku, to pozostaje mi złożyć wczesne życzenia. Żebyście, odchodząc z bólem serca od komputerów i konsol, mogli spędzić cudowne święta z rodzinami przy milutkim opłatku i smacznym żarciu (zawsze jest smaczne żarcie w święta, co nie?). Żeby pod choinką znalazły się wasze wymarzone prezenty (pecet z GTX780 i 6-rdzeniowym i7, nie pogardzilibyście, hm?). Życzę wam i sobie, żeby w nowym roku jeszcze wielu w Internecie rozwinie swe skrzydła – tak, byśmy mogli wspólnie ich odkrywać. Niech powstają nowe firmy, nowe studia, nowi twórcy i przede wszystkim, nowe gry. I żebyśmy w te nowe gry mogli grać w Full HD przy 60 FPS. Żeby przedstawiały historie równie rewelacyjne, jak grafikę. I żeby nasz mały dom, nasz mały, ciepły kącik w Internecie – DualShock Podcast – jeszcze dalej rozwinął swoje skrzydła (liczę na te audycje na żywo, odin!). Wszystkiego najlepszego! :)

happy-new-year

Informacje o Enslaved Eagle

Początkujący we wszystkim - tworzeniu stron internetowych, grze na gitarze i pobijaniu rekordów Cialnego w The Beatles: Rock Band.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy, SingleShock i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „SingleShock #100, po prostu sto

 1. ChrisAenSidhe pisze:

  Gratuluję Setki:) Weny i inspiracji na kolejne 100 odcinków! (świątecznych życzeń jeszcze nie składam bo to za wcześnie)

 2. Bizon pisze:

  Bardzo ciekawe zmiany Eagle – trzymam kciuki za dalszy rozwój singla ;). Swoją drogą wszędzie zmiany i okragle liczby. Dzisiaj setny SS niosący zmiany, a jutro DS 160, okragłe 4 latka podcastu i tez zmiany ;)

 3. Non pisze:

  Dear SingleShockGuy: Has it really been 10, 50, or 100 episodes? If not, please disregard this and get back to work.

  Styczeń 2014, premiera nowego sezonu Sherlocka. Wszystkie inne seriale stają nie nie ważne PRZYKRO MI ;).

 4. Norbert pisze:

  (pecet z GTX780 i 6-rdzeniowym i7, nie pogardzilibyście, hm?). Gardził bym jak mniejszościami etniczno-narodowymi =)

  Brawa dla orzła za to, że mu się chce, choć są dni i singelszoki gdzie nie ma żadnej aktywności.

 5. Jaracz pisze:

  O, Mila Kunis. Nie ma takiego kalendarza w formacie do wydrukowania? xD
  Zobaczymy jak się sprawdzi nowa formuła, trzymam kciuki.

 6. odin pisze:

  Jaracz ale ona jest teraz taka fe ;(

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>