Przerwa w nadawaniu

(TL;DR niżej) W odpowiedzi na pytania „Czy jeszcze istniejemy?” – tak istniejemy jeszcze i nie chciałbym abyśmy przestali. Jednak na ten moment jeśli ja (czyli: odin) czegoś nie zorganizuję, nie nagram i nie wrzucę, po prostu nikt inny tego nie zrobi. Doszliśmy do sytuacji w której wszyscy wyrażają chęć kontynuacji utrzymania strony przy życiu ale nikt nie chce przy niej pracować. Nawet minimalnym nakładem. Gwoli wyjaśnienia: mam aktualnie pracę, która jest stosunkowo wyczerpującą i wymaga ciągłego siedzenia przed komputerem (jestę programistę). Możliwe że za jakiś czas będę w stanie ją zmienić na coś, co wyjątkowo by mnie usatysfakcjonowało – jednak czas wolny zmalałby znacząco bo (nie zapeszając) projektowałbym „roboty” i oprogramowanie je obsługujące. Z tego też powodu mam sporo rzeczy którymi muszę się zając, przygotować i ogarnąć. I tutaj zmierzamy do meritum:

TL;DR: Jeśli jest ktoś kto chciałby mi pomóc, przejąc na swoje barki część obowiązków i prowadzić wraz ze mną tę stronę – proszę odezwijcie się.

Gwarantuje opłacanie serwera i domeny, brak kryptoreklam, luźne rozmowy i naprawdę wspaniałą społeczność która nie raz poratuje w potrzebie, ufunduje gry, prześle sprzęt, pomoże przygotować się do egzaminów, odrobi pracę na studia itd. Ogólnie to jest nasza karta przetargowa – na DSie są naprawdę zajebiści ludzie. Jest ich mało ale bronimy się dzielnie.

Dziękuję, pozdrawiam.
Proszę kontaktujcie się ze mną przez skype: „final-fantasy” (dokładnie taki nick, żadnych dopisków, cyferek lub znaków)

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Przerwa w nadawaniu

 1. Mroku pisze:

  Czyli mówisz,ze pracujesz, tzn. że przysługuje Ci urlop. Ergo na urlop i nagrywać podcast :D

 2. odin pisze:

  Będę miał 9 dni wolnego w związku z przejściem do nowej pracy. 9 dni O_O!

 3. Ja pisze:

  Czy te 9 dni daje nadzieje na nowy odcinek DułajSzoka?

 4. RAdesign pisze:

  obiecałem nagrody na 200 odcinek – no i chyba przybrało to formę przekleństwa ;)

 5. Iroks pisze:

  zależy jakie te nagrody, zawsze coś można wykombinować ;)

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>