Poznań Game Arena 2014 – fotogaleria

pga2014
Największe w Polsce targi growe już za nami. Oczywiście przygotowuję dla was pełnoprawny artykuł z tego tytułu, niemniej jednak, zapraszam was na mojego Facebooka, gdzie na bieżąco uzupełniam album ze zdjęciami z imprezy – trochę topornie mi to idzie, bo obrabianie zdjęć z profesjonalnej lustrzanki kolegi na moim komputosterze to nie lada wyzwanie. ;) Kliknij, aby przejść do galerii!

Informacje o Enslaved Eagle

Początkujący we wszystkim - tworzeniu stron internetowych, grze na gitarze i pobijaniu rekordów Cialnego w The Beatles: Rock Band.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Poznań Game Arena 2014 – fotogaleria

  1. odin pisze:

    Adobe Lightroom albo darmowy DxOpticsPro8 i konwertujesz wszystkie zdjęcie za jednym zamachem :) używałem aparatu Canona gdzie jedno zdjęcie ważyło ponad 100 MB i bez tych programów to masakraaaa…

  2. Norbert pisze:

    PIDZIY część główna, czyli jak pojechać do Poznania i nie wejść na eventa. Po godzinie w kolejce obwieszczono nam prosto w twarz, że bilet nam sprzedadzą, ale nas nie wpuszczą :( (ale bariera 50,000 osób padła dość szybko). Nie tracąc wiary ruszyliśmy na Malte, gdzie udało się coś wszamać i przeczekać do godziny 17:00. Przystąpiliśmy do szturmu, obrońcy murów… znaczy się goście przy bramkach nie stawiali oporu i tak oto udało się w końcu dotrzeć na ten długo wyczekiwany event. A w, nim Cosplay’e z League of Legends (Kilka było co prawda oryginalnych „Nie z lola” np. pani Szepard z MS3, trzech czy czterech Assassyn’ów, Jeden gość nawet przebrał się za użytkownika Grabczas i udawał, że jest od SteelSeries :) 7/10 popracuj nad tym chłopie, bo prawie ci wyszło.) I, by zebrać to wszystko w opinie to wydaje mi się, że PGA z zeszłego roku było bardziej okazałe niż w tym. Pomimo, iż, wtedy były to tylko, o ile dobrze pamiętam trzy hale (w tym roku cztery). Choć może to być kwestia późnej dość godziny dostania się do środka jak i większej przestrzeni, na której mogli rozłożyć się ci wszyscy źli co prezentowali i rzucali w ludzi rzeczami.

Add Comment Register

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>