Nowy Layout

Jak widać zmiany dosięgnęły nasz portal. Jest to efekt mojej pracy nad szablonem, który kilkukrotnie zdążyłem znienawidzić, przekląć i wrócić z kwiatami ;) Zapewne wiele jest jeszcze rzeczy, które zostały do poprawienia, ale na ten moment jestem całkiem zadowolony z efektu końcowego. Nie jest to coś doskonałego, ani tez nie posiada wybitnych walorów użytkowych, ale spójrzmy prawdzie w oczy – robiłem to samodzielnie, po godzinach, w nadziei, że nowy design uprzyjemni potencjalnym odwiedzającym naszej strony kontakt z całą ideą DSPodcast. Tak więc proszę, bądźcie wyrozumiali ;) Jeśli macie jakieś sugestie, opinie, hatemaile i inne – proszę o komentarz. Każde wasze słowo może mieć wpływ na wygląd tej strony!

Dziękuje też akiemu za sugestie wrzucenia do loga mordek – te jednak zniknęły
Errata techniczna… Stronę najlepiej oglądać w Operze, gdyż posiada ona najszybszy silnik obsługujący arkusz css. Użytkownicy Chrome mogą mieć problem z wyświetlaniem linków z youtube w artykułach. Nie jestem na razie w stanie tego zmienić – podejrzewam, że to wina braku supportu dla pewnych znaczników. Użytkownicy Internet Explorer mogą przeglądać naszą stronę, jednakże nie obsługuje ona zbyt dobrze ‚układania elementów’ – logo będzie nieco wcięte w menu; IE nie posiada także funkcji, która ogromnie wpływa na przyjemność z przeglądania, tj. zaokrągleń ramek. Występują również problemy z powielaniem pewnych elementów (IE się zapętla).
Każdemu polecam przerzucenie się na Operę lub Firefoxa dla optymalnego i bezproblemowego przeglądania :)

Informacje o odin

Staram się utrzymać stronę w jak najlepszej kondycji, oraz być lepszy w tym co robię. Interesuje się grami komputerowymi odkąd tylko dostałem Swój pierwszy komputer, a samym tworzeniem stron internetowych, treścią multimedialną, designem, od około 2003 roku. Tyle tytułem wstępu, na pewno napiszę więcej :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Newsy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Nowy Layout

 1. Aki Evans pisze:

  A ja i tak zostane przy Chrome, choć działa mi to jakbym nie miałe sterowników od grafy. xD, ale wygląd jest w prost boski :) wszystko jest supcio :)

 2. Blady pisze:

  Jak już pisałem odionowi na gg – strona wygląda jak najpiękniejsza dziewczyna którą w życiu widziałem…tyle, że ma ogromną purchawkę na nosie – tak, mówię tu o Mariu, DK i Megamanie psującymi schludność i przejrzystość loga. Retro gaming nijak ma się do DS Podcast, toteż głoszę – odinie, cut cut cut!!

 3. odin pisze:

  Proszę o inne sugestie co do loga.

 4. Bizon pisze:

  Wszystko pięęęęknie, tylko teraz jak patrzę na to logo to jest takie… „N”. Może zostawić by tam mario, a na pozostałe trzy miejsca dobrać maskotki Micro i Sony? Np. Kratosa (czy Snejka) i Master Chiefa?

  EDIT: No i co z naszą przesuwarką bajerancką? ;)

 5. Aki Evans pisze:

  „trzy miejsca dobrać maskotki Micro i Sony? Np. Kratosa (czy Snejka) i Master Chiefa?”

  Myślałem o tym ale patrząc na tło te postacie tam nie pasują, a obecne zaś idealnie pasują do tła, w dodatku dają fajny klimacki dla loga, zaś współczesne gwiazdy gier by to popsuły…

 6. toblakai pisze:

  Bardzo klimatyczny design, szczególnie przypadło mi do gustu tło. Jeżeli chodzi o postacie N w logu to w pierwszej chwili nawet nie wziąłem pod uwagę, że to wszystko z jednej stajni – niemniej jednak teraz trochę to gryzie. Może faktycznie wrzucić jeszcze jakieś postacie z innych platform.

  PS: Albo lepiej… harmonijkę

  PS2: I BIDON gdy w końcu dowiemy się o co z nim chodzi :P

 7. phsx pisze:

  fajne tło, zmiany na lepsze jak dla mnie. Mi tam wcale te postacie nie przeszkadzały, dość dobrze się komponowały.

 8. Tyka pisze:

  Fajnie nawet to wygląda, choć przywykłem już do starego wyglądu strony…
  To co było fajne w starej wersji to panel boczny, przynajmniej moim zdaniem.

 9. odin pisze:

  Panel boczny [*]

 10. Mroku pisze:

  Panel boczny :< …
  … i szkoda mi tych postaci przy logo…
  …a poza tym layout w cipke :D

 11. mk pisze:

  Jest do Was jakiś kontakt? Nie mogę znaleźć kurde.

 12. odin pisze:

  Miałem zrobić, nie zrobiłem. Luknij za jakieś 10 minut na dział informacje.

 13. twilitekid pisze:

  Czcionka taka zwyczajna, można się pokusić o coś ciekawszego ; )

  Poza tym bardzo ładnie

 14. odin pisze:

  nioch nioch nioch :)

  Czcionka jest właśnie taka, aby nie sprawiała żadnej trudności w czytaniu, oraz posiadała odpowiedni stosunek wielkości do wysokości linii. Ostatecznie to bardzo wygodne rozwiązanie dla oczu przy dłuższych artykułach. A, własnie – artykułach! Słyszy reszta? DO IT!

 15. Marta_box pisze:

  Bardzo kolorowo i przyciąga wzrok :) Good JOB :) !!!

Add Comment RegisterDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>